Ruszyła przedsprzedaż FIFA 23. Tak, ja też się łudziłem, że w tym roku odpuszczam

Electronic Arts idzie w ostatnie tango z prawami do korzystania z marki FIFA. Owocem tych pląsów ma być – uwaga, uwaga – FIFA 23. Jako że będzie to odsłona symboliczna, zamykająca pewien etap w historii nie tylko franczyzy, ale i gier w ogóle, gracze obiecują sobie po niej sporo fajerwerków. Czy się ich doczekają, tego nie wiem. Wiem natomiast, że właśnie ruszyła przedsprzedaż FIFA 23, a więc rozpoczął się okres, w którym, tak jak ja, będziecie się łudzić, że w tym roku nie kupicie „kopanki” od EA, by ostatecznie wyciągnąć ze skarpety ostatnie banknoty i złożyć pre-order.

Czas rozpocząć nowy sezon z FIFA 23

Sezon jesienno-zimowy zapowiada się chłodno, szczególnie dla tych, którzy ogrzewają cztery kąty śląskim złotem. Na szczęście jest coś, co pozwoli Wam rozgrzać się do czerwoności, choć nie zawsze przy zaangażowaniu pozytywnych emocji. To oczywiście FIFA 23, czyli kolejna odsłona symulatora kopania wirtualnej piłki i doznawania wylewów przez defensorów i bramkarzy.

Electronic Arts zapowiada mnóstwo nowości. Jak zawsze marketing Kanadyjczyków działa na 200 procent, aby drobne zmiany w rozgrywce urosły do rangi rewolucyjnych rozwiązań, które odnowią oblicze FIFY.

Tej FIFY.

Następnej bowiem już nie będzie. To znaczy będzie, ale pod inną nazwą: EA SPORTS FC. Jeśli jest wśród Was jeszcze ktoś, kto nie wie, o czym mówię, niech zajrzy do innych naszych tekstów:

FIFA 23 Vinicius

Przedsprzedaż FIFA 23: można już składać zamówienia

Do premiery gry FIFA 23 jeszcze co prawda dużo czasu, ale po co czekać? Jeszcze wydacie odłożone pieniądze na żywność, lekarstwa, raty kredytu albo cele charytatywne. Nie ma co zwlekać, gdy wybrzmi pierwszy gwizdek sezonu, trzeba być w pełni gotowości. Rywale nie śpią, już teraz kupują w serwisach aukcyjnych autobuyery do „snajpienia” kart na rynku transferowym.

I nie, brak solidnych serwerów od EA to nie jest usprawiedliwienie dla braku zakupu FIFA 23.

Premiera nowej, a zarazem ostatniej FIFY od EA, zaplanowana jest na 30 września 2022 roku. Posiadacze edycji Ultimate otrzymają możliwość rozpoczęcia rozgrywki trzy dni wcześniej, a więc 27 września.