Rusza przedsprzedaż kultowej trylogii S.T.A.L.K.E.R. W zestawie m.in. opowiadanie Michała Gołkowskiego

Premiera za niecały miesiąc, ale już teraz możecie składać zamówienia w preorderze. O tym, że warto to zrobić, świadczy nie tylko kultowy status gier serii S.T.A.L.K.E.R., ale i zawartość zestawu. Tak czy inaczej, specjalna edycja z trzema tytułami jest czymś, obok czego fani cyklu nie mogą przejść obojętnie.

S.T.A.L.K.E.R. Trylogia – gratka dla fanów postapo

Końcówka pierwszej dekady XXI wieku była rajem dla grających fanów literatury braci Strugackich. Wtedy to bowiem ukraińskie studio GSC Game World wydało trzy niezwykle udane gry, oparte o uniwersum znane z „Pikniku na skraju drogi”. Seria dostała tytuł „S.T.A.L.K.E.R.”, a poszczególne odsłony nosiły nazwy: „Cień Czarnobyla”, „Czyste niebo”, „Zew Prypeci”.

Stalker Trylogia

Teraz, 13 lat po wydaniu pierwszej części S.T.A.L.K.E.R., możecie kupić całą trylogię w specjalnie wydanym zestawie. W jego skład, oprócz samych gier, wchodzą:

  • legendarna trylogia do aktywacji i pobrania ze Steam;
  • oryginalne opowiadanie ze świata gry „Ogończa 4” Autorstwa Michała Gołkowskiego;
  • przegląd najlepszych i najpopularniejszych modów do serii gier;
  • dysk bonusowy, a na nim: ponad 2 godziny klimatycznej muzyki z gry, instrukcje, poradniki i artbooki, ponad 200 grafik z gier, 10 projektów naszywek frakcji, 8 tapet, mapy.
Stalker Trylogia

Wszystko to za 99 zł, co wydaje się dość atrakcyjną ceną. Zamówienia na preorder S.T.A.L.K.E.R. Trylogia możecie składać w sklepie x-kom. Premiera zestawu 20 lutego 2020.