Dziś odbędzie się event EA Play Live. Gdzie oglądać?

W tym roku Electronic Arts zdecydowało się przełożyć EA Play Live na koniec lipca. Zwykle event odbywał się w podobnym czasie, co targi E3, ale pandemia wymusiła zmianę planów. EA nie podało dokładnego harmonogramu wydarzenia, ale możemy spodziewać się, jakie gry się na nim pojawią. Gdzie i kiedy oglądać event EA Play Live?

EA Play Live – gdzie oglądać?

EA Play Live 2021 w Polsce obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Electronic Arts na YouTube, Twitch’u, Twitterze i Facebooku. Wydarzenie zaplanowane jest na około 40 minut i wystartuje o godzinie 19 czasu polskiego. Poprowadzi je znany z WWE Austin Creed.

Jakie gry pojawią się podczas EA Play Live?

EA Play Live w tym roku ma być dosyć skromnym eventem pod względem liczby gier, jakie EA zaprezentuje. Z pewnością dowiemy się czegoś więcej o najnowszym Battlefield 2042. W tej chwili wiemy, że gra otrzyma tryb multiplayer na 128 graczy, dostępny będzie cross-play, a akcja rozgrywać się będzie w 2042 roku, zgodnie z tytułem. O najnowszym BF piszemy szerzej w tekście: Battlefield 2042 – data premiery, trailer, informacje i przecieki. Co wiemy?

Oprócz tego, Electronic Arts prawdopodobnie zaprezentuje najnowszą FIFĘ, o której wszystkie informacje zebraliśmy w artykule: FIFA 22: premiera, licencje, Elland Road, crossplay i wszystko, co na ten moment wiemy (i czego nie wiemy) o nowej odsłonie FIFY. Natomiast fani futbolu amerykańskiego ucieszą się z pokazania Madden NFL 22, a kto lubi hokej na lodzie, po cichu może liczyć na NHL 22 (ukazanie tej gry podczas eventu nie jest potwierdzone).

Być może podczas EA Play Live dowiemy się czegoś więcej o Dead Space oraz Apex Legends. Choć informacje o prezentacji tych dwóch gier pochodzą z plotek.

Warto jeszcze wspomnieć o tytułach, które na EA Play Live się nie pojawią. Rozczarowani będą gracze czekający na Dragon Age 4, Mass Effect, Star Wars i Skate. Najwidoczniej są to gry, które są jeszcze we wczesnej fazie rozwoju, co nie pozwala na ich ukazanie. Trzeba mieć nadzieję, że Electronic Arts przygotowało jakieś niespodzianki, które jeszcze nie wydostały się poza biura producenta w formie plotek.

Na jakie gry czekacie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Electronic Arts