EA Play Live powróci latem. Doczekamy się hitowych prezentacji?

Po niespełna roku od ostatniego eventu Electronic Arts wraca z EA Play Live. To oznacza mniej więcej jedno – Kanadyjczycy mają graczom coś do zaprezentowania. A ponieważ na rynku gier obecnie dzieje się tyle, co na serwerach Anthem, jest to wiadomość, która może wzbudzać pewną ekscytację.

Na kiedy Electronic Arts zapowiedziało swój event?

EA Play Live zostało zapowiedziane na 22 lipca 2021 roku, czyli ponad miesiąc po targach E3 2021. Przed graczami więc potencjalnie ciekawe lato, które być może przełamie obecną posuchę wydawniczą związaną z grami z segmentu AAA. Tak czy inaczej, podobnie jak E3, tak i EA Play Live prawdopodobnie w całości odbędzie się online. Na oficjalne potwierdzenie tej informacji jednak trzeba jeszcze poczekać.

Czego możemy się spodziewać po EA Play Live 2021?

Miejmy nadzieję, że jak największej liczby zapowiedzi dużych tytułów. Z całą pewnością poznamy garść nowych informacji na temat Battlefield 6. Sama gra jednak ma zostać zapowiedziana wcześniej, bo 6 czerwca. Jeśli chcecie poczytać o tym, co na ten moment wiadomo o nowej odsłonie Battlefielda, odsyłam do tekstu Roberta:

Kolejnym „pewniakiem” wydają się nowe odsłony gier sportowych EA Sports. Elektronicy, do czego zdążyli nas przyzwyczaić, poinformują o tym, jaka to nadchodząca Fifa będzie rewolucyjna, żeby potem, w momencie premiery, okazało się, że to znów ta sama gra, co zawsze. Co poza Fifą? Podejrzewam, że nowe NHL i Madden. Przy okazji, zachęcam do poczytania tekstu:

FIFA 21 cieszynki

Inną grą, którą EA powinno zaprezentować na swoim evencie, jest strzelanka DICE. Fajnie byłoby również usłyszeć nowe wieści o flagowych franczyzach BioWare, czyli Mass Effect oraz Dragon Age. Nie obrazilibyśmy się również na zapowiedź nowej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

A jakie są Wasze oczekiwania względem nadchodzącego EA Play Live? Piszcie w komentarzach. Możecie również sprawdzić naszą relację z ubiegłorocznego eventu Electronic Arts.

Źródło: Twitter, Electronic Arts