Coś lekkiego i coś uniwersalnego. Polecamy laptopy do Microsoft 365

Praktycznie każde biuro i każdy dom korzystają z pakietu biurowego Microsoft. Przez wiele lat nazywał się Office i tak zapisał się w świadomości użytkowników, ale od jakiegoś czasu mamy platformę Microsoft 365. Pakiet Microsoft 365 Personal otrzymasz w prezencie do wybranych laptopów z Windows 10. A poniższe modele są szczególnie interesujące.

Szybki, mobilny, długo pracuje na baterii

Huawei MateBook 13 to jeden z tych laptopów, które urzekają wzornictwem i wykonaniem. W pełni aluminiowa konstrukcja waży tylko 1,3 kg, jest przy tym smukła i ma opływowy, przyjemny dla oka design. Metalowa jest pokrywa, otoczenie klawiatury, metalowa jest klapa serwisowa. W pokrywie znajduje się błyszczący, 13-calowy wyświetlacz 2160 x 1440 px z matrycą IPS.

Na ekranie zobaczysz soczyste, intensywne i żywe kolory, będące zasługą 100% pokrycia palety sRGB. Z żywymi barwami obcujesz kiedy surfujesz w sieci, kiedy robisz zakupy online (i przeglądasz najgorętsze kreacje), a także gdy oglądasz filmy i seriale. Co ważne, proporcje obrazu wynoszą 3:2, są zatem idealne do seansów wideo.

Laptop Huawei MateBook 13

Ogromnym ułatwieniem oraz ukłonem w stronę ochrony wzroku jest dynamiczna adaptacja jasności ekranu do panujących warunków. Twoje oczy nie będą bombardowane najwyższą jasnością w ciemności, ani nie będzie ich trzeba wytrzeszczać w jasny dzień, bo obraz jest zbyt ciemny. Ekran MateBooka 13 sam dobierze najlepsze ustawienia.

Skoro mowa o świetle – klawiatura jest oczywiście podświetlona. Cała na biało z 2-stopniową regulacją intensywności. Na odseparowanych klawiszach pisze się bardzo wygodnie, do tego szybko i pewnie. Palce nie nachodzą na siebie, w efekcie popełniasz mniej błędów w mailach, tekstach, czy raportach.

Nad klawiaturą znajduje się jeszcze jedno ułatwienie – przycisk włączania ze zintegrowanym skanerem linii papilarnych. Jedno dotknięcie i pulpit systemu Windows zaprasza do wyboru aplikacji. O płynność ich pracy nie musisz się martwić. 4-rdzenowy Ryzen 5 3500U, 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD M.2 PCIe 512 GB tworzą solidne zaplecze do pracy biurowej. Oto wydajność, jakiej potrzebujesz.

Zobacz Huawei MateBook 13


Biurowo, gustowny, wielozadaniowy

Poznaj laptop o wielu twarzach. Bardzo wielu twarzach, który z łatwością adaptuje się do czekających go wyzwań. Zacznijmy od pracy biurowej. Z myślą o niej HP 15s otrzymał pełnowymiarową klawiaturę z panelem numerycznym. Dodajmy, że podświetloną klawiaturę. Możesz więc wygodnie pisać, możesz uzupełniać arkusze kalkulacyjne. Możesz też przełączać się między różnymi zadaniami. Tu Outlook i mail od klienta, tam program magazynowy, tu rozliczenia własne w Excelu. Wszystko ogarniasz na jednym laptopie HP 15s.

Nie ma przy tym znaczenia, czy Twoje biurko stoi daleko, czy blisko okna. Matowy ekran Full HD nie boi się refleksów światła i pozostaje czytelny w każdej sytuacji. Pomocna jest również przekątna 15,6”, która sprawdza się także po godzinach.

Laptop HP 15s

Kiedy już nic nie trzeba robić, kiedy masz czas dla siebie i wiesz, że to najlepszy moment, żeby nadgonić zaległości w serialach, wtedy kładziesz HP 15s na kolanach. Z internetem połączysz się przez dwuzakresowe Wi-Fi kategorii 5, korzystając ze stabilnej transmisji danych.

Gdyby okazało się, że fabryczne 15,6” to jednak za mało, połącz laptopa z TV kablem HDMI i oglądaj na dużym ekranie. W ten sam sposób podłączysz do HP 15s monitor.

I wreszcie pora na gaming. Ale czy da się na tym urządzeniu grać? Oczywiście, że tak. Na pokładzie laptopa HP 15s czeka 4-rdzeniowy procesor AMD Ryzen 7 3700U, wspiera go 16 GB pamięci RAM i grafika AMD Radeon RX Vega 10. To trio bez zająknięcia uciągnie takie tytuły, jak: GTA V, CS:GO, Dirt 4 i wiele innych.

Możesz grać na wbudowanej klawiaturze, możesz podłączyć zewnętrzne akcesoria – notebook ma pod dostatkiem portów.

Zobacz Huawei MateBook 13


Kup laptop z Windows 10 odbierz M365 w prezencie

Tylko do 12 lutego 2021 masz okazję skorzystać z promocji sklepu x-kom. Otóż przy zakupie wybranego laptopa z systemem Windows 10 otrzymasz pakiet Microsoft 365 Personal gratis.

Przeczytaj też poradniki o Microsoft 365:

 

Skorzystaj z promocji Microsoft 365 Personal gratis