Fani filmów o Batmanie będą zachwyceni zestawem LEGO, który pozwala skonstruować najnowszy BATMOBIL

Seria LEGO Technic powiększyła się o nowy zestaw LEGO BATMAN – BATMOBIL, dzięki któremu fani klocków będą mogli stworzyć unikatowy model samochodu, inspirowany najnowszym z pojazdów Batmana. Oprócz wyjątkowego pierwowzoru, nowa propozycja od LEGO może pochwalić się mnóstwem ciekawych funkcji oraz całą gamą realistycznych detali. Dowiedz się więcej.

LEGO Technic BATMAN – BATMOBIL

Wygląda na to, że już niebawem, za pomocą zestawu LEGO Technic BATMAN — BATMOBIL 42127 odtworzymy wszystkie szczegóły kolejnego z pojazdów Batmana. Niezwykły model LEGO Technic jest bowiem wiernie odwzorowaną repliką samochodu BATMOBIL pokazanego w filmie, którego premiera ma odbyć się w 2022 roku.  

BATMOBIL z klocków LEGO jest dość duży, a przy tym bardzo okazały. Ma ok. 11 cm wysokości, 45 cm długości oraz 17 cm szerokości – włączając w pomiar wszystkie wystające elementy. 

Ponadto w zestawie LEGO Technic, który dedykowany jest zarówno młodszym (10+), jak i starszym entuzjastom klocków, znajdziemy aż 1360 elementów. Po złożeniu tworzą one realistyczny, pełen detali i niezwykle atrakcyjny dla oka model.

LEGO Technic Batman BATMOBIL
fot. LEGO

BATMOBIL z klocków LEGO i jego możliwości

LEGO Technic BATMAN – BATMOBIL to zestaw wyjątkowy. Podarowano mu realistycznie poruszające się mechanizmy, które mogą stanowić przystępne wprowadzenie do świata inżynierii – bez względu na wiek użytkowników. Mowa m.in. o układzie kierowniczym na przednie koła, mechanizmie różnicowym na tylne koła, ruchomych tłokach, obracającym się płomieniu, czy np. otwieranych drzwiach i podnoszonej masce.

Oprócz powyższego, w BATMOBILU z klocków LEGO znalazło się miejsce dla dwóch świecących klocków: czerwonego i żółtego. Czerwony podświetla przezroczysty silnik z tyłu pojazdu, a żółty maskownicę z przodu. 

Pojazd Batmana zaproponowany przez LEGO jest więc nie tylko doskonałym polem do zabawy, ale także efektownym gadżetem, który po skończonej zabawie z powodzeniem ozdobi pokój każdego miłośnika superbohaterów.

LEGO Technic Batman BATMOBIL
fot. LEGO

Cena i dostępność zestawu LEGO BATMAN-BATMOBIL

LEGO podaje, że zestaw z pojazdem Batmana ma być dostępny od 1 stycznia 2022. 

Cena zestawu LEGO Technic BATMAN – BATMOBIL wynosi 449 zł. 

LEGO Technic Batman BATMOBIL
fot. LEGO

Sprawdź: