Z czego mogą skorzystać subskrybenci płatnego Snapa? Nowe opcje w Snapchat Plus

Od momentu wprowadzenia Snapchat Plus zapowiadano, że jego funkcjonalności będą systematycznie poszerzane – tak, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić korzystanie z zasobów popularnej platformy. I tak też się dzieje. Twórcy Snapa nie pozostają gołosłowni i wprowadzają kolejne możliwości dla osób, które zdecydowały się na opłacanie ekskluzywnego pakietu usług w aplikacji z logiem duszka. O co dokładnie chodzi?

Co oferuje Snapchat Plus?

Mowa o pakiecie dodatkowych usług w aplikacji Snapchat, z których można skorzystać wyłącznie na zasadzie płatnej subskrypcji. Opcja ta została uruchomiona stosunkowo niedawno, ale już zyskała wielu zwolenników. Jej pomysłodawcy od początku oficjalnie skierowali ją do najbardziej aktywnych użytkowników platformy, jako narzędzie do jeszcze mocniejszego wyrażania siebie. Wśród głównych funkcji Snapchat Plus znalazły się m.in. możliwość podglądania, ile raz ktoś podgląda konkretne snapy, czy np. opcja sprawdzenia lokalizacji znajomych.  

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj:

👻 Snapchat+ jest już dostępny w Polsce. Czym jest i co daje płatny pakiet na Snapie?

snapchat plus +
fot. Snapchat

Nowe funkcje w Snapchat Plus

Zastanawiasz się, czy korzystanie ze Snapchat Plus się opłaca? Wygląda na to, że od teraz będzie to jeszcze bardziej prawdopodobne, bo przedstawiciele jednej z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie ogłosili, że wprowadzają do pakietu premium zupełnie nowe opcje.

Zanim zatem zdecydujesz się na opłacenie Snapchat Plus, poznaj wszystkie możliwości, jakie niesie za sobą ta usługa.  Ich szczegółowe objaśnienie znajdziesz poniżej. 

Czas trwania Snapa pod kontrolą 

Chcesz, aby Twoja relacja była widoczna dłużej, niż 24 h? Od teraz to nie problem. Mając wykupiony pakiet Snapchat Plus, możesz ustawić, ile czasu ma być widoczny każdy, pojedynczy snap. Może być on krótszy, niż standardowo, i trwać np. tylko godzinę. Jeśli masz życzenie, aby był widoczny dłużej, np. tydzień, też nie będzie z tym problemu. To Ty decydujesz, jak długo będziesz się dzielić najważniejszymi momentami ze znajomymi. 

Zmienione dźwięki w powiadomieniach 

Ta opcja, po raz pierwszy, pozwala na ustawienie konkretnych dźwięków powiadomień dla określonych osób. Dzięki temu osoba subskrybująca Snapchat Plus, jeszcze przed podniesieniem smartfona wie, kto się odezwał, lub zareagował na jej relację. 

Kolorowe ramki aparatu

Kolejna funkcja płatnego pakietu na Snapie pozwala zmienić obramowanie wokół aparatu w aplikacji. Teraz może być ono pełne barw, bo do wyboru jest tu aż osiem kolorów, co z pewnością sprawi, że łapanie zdjęć aparatem Snapa będzie jeszcze przyjemniejsze. 

Tematyczne dodatki

Jak wszyscy wiedzą nadchodzi Halloween, więc nic dziwnego, że w pakiecie premium na Snapchatcie zadbano także o ekskluzywne, sezonowe i upiorne tła oraz Bitmoji.  Przykład poniżej. 

fot. Snapchat
Źródło tekstu: newsroom.snapchat.com, theverge.com