New Amsterdam – sezon 3. Data premiery i zwiastun. Kiedy będzie dostępny na Netfliksie?

New Amsterdam to jeden z najchętniej oglądanych przez Polaków seriali w ostatnim czasie. Na Netfliksie od premiery pierwszego sezonu stabilnie utrzymuje się w Top 10. W Polsce dostępne są 2 sezony, a kontynuacja ma się pojawić niebawem. Sprawdźcie, na kiedy zaplanowana jest premiera 3. sezonu. A dla tych, którzy szczególnie nie mogą się doczekać, twórcy udostępnili trwający 5 minut teaser.

New Amsterdam – sezon 3. Kiedy premiera na Netfliksie?

Trzeci sezon New Amsterdam jest już emitowany w USA na kanale NBC. Twórcy nie potwierdzili jeszcze, kiedy kontynuacja serialu pojawi się na Netfliksie. Jak tłumaczą, 3. sezon jest poświęcony głównie walce z pandemią; jako, że świat ciągle zmaga się z tym problemem, nie na miejscu jest udostępnianie dalszej części serialu w tym momencie. Kiedy tylko będziemy pewni daty premiery 3. sezonu na Netfliksie, poinformujemy Was o tym.

3. sezon New Amsterdam w Fox

Ale po złych wiadomościach przychodzą dobre. 3. sezon New Amsterdam pokaże stacja Fox. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 13 października, a kolejne zobaczymy w każdą środę o 22.

Pięciominutowy teaser nowego sezonu New Amsterdam

Za sprawą Ryana Eggolda, który w New Amsterdam gra główną rolę, w sieci pojawił się teaser, prezentujący pierwsze 5 minut trzeciego sezonu serialu. Zobaczycie go poniżej:

New Amsterdam – sezon 3. Zwiastun

Na dokładkę możecie zobaczyć jeszcze oficjalny zwiastun trzeciego sezonu:

Obsada serialu New Amsterdam. Będą zmiany w 3. sezonie

Obsada trzeciego sezonu zmieni się nieco względem pierwszych dwóch serii. W kontynuacji nie zobaczymy Anupama Phera, który wcielał się w rolę lubianego doktora Vijay’a Kapoora. Aktor zrezygnował z udziału w serialu, ponieważ swój czas chce poświęcić żonie, która choruje na nowotwór. Do obsady dołączyła za to Frances Turner. Odegra rolę doktor Lyn Malvo, która pod swoimi skrzydłami ma oddział położniczy.

Poza tym, swoje role będą kontynuować aktorzy znani z pierwszego i drugiego sezonu:

  • Ryan Eggold – dr Max Goodwin
  • Janet Montgomery – dr Laura Bloom
  • Freema Agyeman – dr Helen Sharpe
  • Tyler Labine – dr Iggy Frome
  • Jocko Sims – dr Floyd Reynolds
  • Alejandro Hernandez – Casey Acosta
new amsterdam aktorzy

O czym opowiada serial New Amsterdam?

Serial New Amsterdam jest adaptacją książki autorstwa Erica Manheimera pt. Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital. Fabuła skupia się głównie wokół Maxa Goodwina, który zostaje dyrektorem najstarszego szpitala w Stanach Zjednoczonych. Za zadanie ma przywrócić dawną świetność placówki i poprawić opiekę medyczną nad pacjentami.

Serial utrzymany jest w melodramatycznym klimacie, co w dużym stopniu wpłynęło na jego sukces. Wywołał też sporo dyskusji między zwolennikami i przeciwnikami szeroko rozumianej poprawności politycznej.

Poznaj telewizory do oglądania seriali i nie tylko: