Tinder wprowadza nowe funkcje. Mają pomóc w randkowaniu online

Najnowsza aktualizacja jednej z najbardziej znanych aplikacji randkowych online przynosi zmiany, które mają jeszcze bardziej ułatwić randkowanie w sieci i sprawić, aby dopasowania użytkowników były możliwie jak najbardziej trafione. Okazuje się bowiem, że w wyniku pandemii popularność platformy randkowej wzrosła bardziej, niż można było się tego spodziewać. Jakie funkcje dodano do Tindera?

Randki online dalej w rozkwicie

Nie tak dawno pisałam, że w obliczu obostrzeń związanych z koronawirusem popularność internetowych randek znacznie wzrosła. Co ciekawe, mimo że pandemia zdaje się być w odwrocie, randkowanie online ma się całkiem nieźle i nic nie wskazuje na to, aby kwestia ta miała się zmienić.

Ludzie chcą poświęcić więcej czasu na poznanie kogoś wirtualnie, zanim zdecydują, że chcą dopasowywać się i spotykać w trybie offline
Jim Lanzone
naczelny dyrektor Tindera

Co to jest Tinder?

Tinder to amerykańska platforma randkowa z dedykowaną aplikacją, która powstała w 2012 roku i błyskawicznie zaskarbiła sobie serca użytkowników na całym świecie. Powód? Prosta i przejrzysta forma, a do tego niezwykle intuicyjna i ciekawa obsługa, polegająca na akceptowaniu lub odrzuceniu poprzez przesuwanie palcem. 

Co więcej, społeczność Tindera może pochwalić się stale rosnącą liczbą użytkowników, którzy szukają nowych znajomości. Dzięki temu znalezienie swojej drugiej połówki (ang. perfect match) wydaje się o wiele prostsze.

Jesteśmy nie tylko jednym z wiodących źródeł związków i małżeństw, ale także jednym z głównych powodów, dla których nastąpił wzrost relacji międzyrasowych
Jim Lanzone
naczelny dyrektor Tindera
aplikacja randkowa - dopasowanie

Tinder oferuje też mnóstwo unikalnych funkcji, które ułatwiają poruszanie się w świecie wirtualnych randek, przykładowo tzw. Superlajki. Właśnie o nich i o innych możliwościach, jakie niesie za sobą ta popularna aplikacja randkowa przeczytasz w artykule: 

Nowe funkcje Tinder

Wraz z wczorajszą aktualizacją, Jim Lanzone zapowiedział nowe funkcje, które mają jeszcze bardziej ułatwiać trafne dopasowywanie użytkowników, tak aby już na początku zwiększyć ich szanse na udany związek.

Są to między innymi „Hot Takes”, czyli pytania wielokrotnego wyboru, które już na starcie mają weryfikować, czy „zalotne przekomarzanie się” użytkowników jest adekwatnie zsynchronizowane z ich preferencjami. Pojawi się też opcja dodawania klipów wideo do profili użytkowników, dzięki czemu ich profile będą bardziej atrakcyjne i w genialny sposób pokażą wybrane fragmenty ich życia, albo zainteresowania i np. wydarzenia, w których biorą udział.

Przypomnijmy, że na początku czerwca 2021 Tinder wprowadził także możliwość blokowania konkretnych kontaktów, np. osób z pracy, rodziny czy byłych partnerów. Odbywa się to poprzez zablokowanie ich numerów telefonu w ustawieniach aplikacji. Numery można blokować w ten sposób pojedynczo lub grupowo.

randki online tinder