Zakochaj się z eDarling. Oto aplikacja, która zmieniła życie wielu singli

Tinder tinderem, ale czy na rynku aplikacji mobilnych jest miejsce dla innych graczy, którzy równie skutecznie dadzą możliwość odnalezienia się zbłąkanym i łaknącym miłości duszyczkom? Oczywiście, że tak. Jedną z nich jest właśnie eDarling. Platforma społecznościowa, która sama siebie nazywa serwisem dla singli „z aspiracjami”. O co chodzi?

Aplikacja eDarling. Sposób na znalezienie drugiej połowy?

Serwis eDarling na początku swojego istnienia był zwykłą witryną internetową. Stroną, którą pokochały rzesze ludzi oraz miejscem, które stało się pretekstem do niekończących się rozmów i zawierania znajomości. Te z kolei niejednokrotnie owocowały poważniejszymi relacjami. Widząc zadowolenie użytkowników oraz rosnące zainteresowanie tematem internetowych randek, twórcy eDarling postanowili iść o krok dalej, dając swoim użytkownikom możliwość korzystania z platformy również za pomocą aplikacji mobilnej eDarling. Pobierzecie ją zarówno w sklepie Play, jak i w AppStore.

edarling aplikacja

eDarling zadowoli nawet najbardziej wymagających singli

Musicie wiedzieć, że założyciele eDarling dumnie promują serwis, jako miejsce nawiązywania relacji dla najbardziej wymagających singli – ludzi ambitnych i z aspiracjami. Głownie przez to, że eDarling zrzesza ponad 200 tysięcy użytkowników w całej Europie, ale to osoby z wyższym wykształceniem stanowią aż 85% z nich.

Platforma eDarling promuje się zatem bardziej jako serwis, który pozwala zawierać trwałe i obiecujące relacje dla ludzi świadomych i dojrzałych, liczących na konkretne i długie znajomości, a nie wyłącznie przelotne romanse, tak jak np. w przypadku specyfiki znanego na całym świecie Tindera. Serwis eDarling to miejsce do kojarzenia ludzi, którzy zainteresowani są wyłącznie poważnymi relacjami.

Mocną stroną tej stale rosnącej w siłę domeny są również zaawansowane kontrole jakości profili, które się w niej pojawiają. Ma to na celu wyeliminowania oszustów i zapewnienie użytkownikom eDarling bezpiecznego randkowania za pomocą sieci internetowej.

Jak korzystać z aplikacji eDarling?

Pierwszym krokiem do skorzystania z eDarling jest oczywiście rejestracja w serwisie. Kolejnym etapem, o który zostaniecie poproszeni, jest nieskomplikowany test osobowości. I to jest sztos. Osobiście uważam, że każda z aplikacji powinna mieć coś takiego. Pozwoliłoby to uniknąć wielu legendarnych wpadek podczas internetowych randek. Weryfikacja profilu obydwa się w oparciu o tzw. wielką piątkę psychologiczną. 

W tym miejscu pamiętajcie, aby odpowiadać szczerze, bo to właśnie na tej podstawie, aplikacja będzie proponowała Wam potencjalnych kandydatów do nawiązania relacji. Na podstawie tzw. matchingu, aplikacja eDarling wskaże osoby, z którymi prawdopodobnie łączy Cię wiele i dogadasz się najprędzej. Codziennie otrzymacie od 3 do 7 propozycji.

Słowem podsumowania

Jak widzicie rynek aplikacji mobilnych, również tych pod kątem internetowego randkowania, zdumiewa. Jeżeli w tym szczególnym okresie walentynek, nadal jesteście sami i nachodzą Was systematyczne refleksje odnośnie swojego życia uczuciowego, polecamy zajrzeć w ich portfolio.

A kto wie, może to właśnie eDarling okaże się miejscem, gdzie znajdziecie swoją drugą połowę?

Życzymy owocnych poszukiwań i samych trafionych wyborów 🙂 

Zainteresował Was ten temat? Przeczytajcie również artykuł: