Aplikacja randkowa Badoo. Wszystko, co warto o niej wiedzieć

Ponad 460 milionów zarejestrowanych użytkowników oraz lekka, przystępna i darmowa forma portalu Badoo sprawiają, że od 2006 roku serwis stanowi najpopularniejszą platformę randkową na świecie. Szukacie drugiej połówki? Chcecie poznać kogoś na dobre i na złe? A może marzy Wam się niewinny flirt? Zobaczcie, co oferuje aplikacja randkowa Badoo i jak z niej korzystać.

Co to jest Badoo?

Aplikacja Badoo jest mobilnym odpowiednikiem znanego na całym świecie serwisu randkowego o tej samej nazwie i genialnym polem do nawiązywania relacji międzyludzkich. Sam portal swoją historią sięga aż do 2006 roku, kiedy to został założony przez Rosjanina Andrieja Andriejewa. 

Większość opcji oferowanych przez Badoo jest zupełnie darmowa, co jak przypuszczam, z pewnością stoi za jej międzynarodowym sukcesem. Aplikację pobierzecie zarówno w sklepie Play, jak i w AppStore. Z witryny możecie korzystać oczywiście również w tradycyjnej formie, za pomocą przeglądarki internetowej.

badoo aplikacja do randkowania w sieci
fot. Badoo

Czy warto zainstalować Badoo?

Lekka, przystępna i prosta forma to zdecydowane atuty Badoo. Aplikacja pozwala na wyszukiwanie i przeglądanie profili innych użytkowników, zgodnie z własnymi preferencjami. Jako kryterium możecie określić różne rzeczy: wiek, pochodzenie, zainteresowania czy np. miejsce zamieszkania. To od Was zależy, które z warunków powinny być spełnione, aby internetowe randkowanie przyniosło pełną satysfakcję i być może zaowocowało w przyszłości poważniejszą relacją.

Każdy profil zawiera podstawowe informacje o osobie, którą prezentuje, dlatego Wy również w momencie rejestracji zostaniecie poproszeni o jego uzupełnienie. Co ciekawe, z Badoo da się korzystać w trybie prywatnym – możecie ukryć swój profil, nie tracąc jednocześnie opcji przeglądania. Twórcy Badoo dbają również o zabezpieczenia przed nieuczciwymi randkowiczami, więc na bieżąco weryfikują istniejące już profile.

Randkowanie z Badoo to sama przyjemność

Z założenia Badoo jest aplikacją darmową, ale jeśli wejdziecie na wyższy poziom wtajemniczenia i zechcecie, aby Wasz profil był lepiej widoczny dla pozostałych użytkowników, możecie podbić jego popularność kupując specjalne kredyty. 

Ponadto aplikacja pozwala na komunikowanie się użytkowników poprzez wiadomości tekstowe oraz streaming wideo. Możecie swobodnie przeglądać i oceniać konkretne profile. A jako że Badoo to aplikacja międzynarodowa, dostajecie również możliwość poszerzania swoich horyzontów o zagraniczne kontakty.

Jak usunąć Badoo?

Co jednak, gdy już znajdziecie swoją drugą połówkę i aplikacja nie będzie już potrzebna? Wtedy najpewniej zaczniecie zastanawiać się, jak usunąć konto z Badoo. Można to zrobić bardzo szybko, w zaledwie kilku krokach. Wystarczy, że:

  1. Zalogujecie się na swój profil.
  2. Klikniecie w ludzika ze swoim imieniem, znajdującego się w prawym górnym rogu.
  3. Wejdziecie w ikonkę koła zębatego symbolizującego „Ustawienia”.
  4. W ustawieniach wybierzecie dyspozycję „Usuń konto”, znajdującą się na samym dole listy.

Badoo co prawda łatwo się nie poddaje i proponuje pozostanie w swojej społeczności w zamian za ciekawe bonusy, np. darmową wersję premium na jakiś czas. Kilkukrotnie upewni się też, że na pewno chcemy usunąć konto i zapyta o powody tej decyzji. Jeśli jednak jesteście zdecydowani na usunięcie swojej osoby z serwisu, mimo proponowanych gratisów, wystarczy, że konsekwentnie przeklikacie te opcje przyciskiem „Usuń konto”.  

Randki w sieci – dodatkowe inspiracje

Jeśli interesuje Was ta tematyka, odsyłam także do tekstów:

 
Sprawdźcie, co w Badoo piszczy! Życzę powodzenia i … dużo miłości ❤.