The Mandalorian – sezon 3. Data premiery, zwiastun, fabuła, obsada. Co wiemy o kontynuacji serialu?

The Mandalorian powróci z trzecim sezonem. Lucasfilm i Disney potwierdzili kolejną część przygód Dina Djarina. To jest akurat dobra część wiadomości. Zła jest taka, że na kontynuację serialu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Kiedy więc możemy spodziewać się premiery trzeciej serii? Kto znajdzie się w obsadzie? O czym opowie kontynuacja The Mandalorian? Wszystkie informacje znajdziecie w tekście poniżej.

The Mandalorian – sezon 3. Kiedy premiera?

The Mandalorian nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery. Produkcja serialu rozpocznie się dopiero po zakończeniu zdjęć do Księgi Boby Fetta. Jak twierdzi producent Jon Favreau, przy założeniu, że pandemia nie pokrzyżuje planów, rozpoczęcie prac nad 3. sezonem The Mandalorian rozpocznie się w drugim kwartale 2021 roku. Możemy jedynie spekulować, że w takim wypadku, najnowszy sezon przygód Dina Djarina pojawi się w pierwszej połowie 2022 roku.

Fani wyrażali swoje obawy czy kolejny sezon The Mandalorian nie zostanie zastąpiony przez wspomnianą Księgę Boby Fetta. Twórcy zaprzeczyli jednak tym doniesieniom, podkreślając, że są to dwie osobne produkcje i opowiedzą inne historie.

Rozpoczęcie prac nad trzecią serią jest też uzależnione od dostępności Pedro Pascala, gwiazdy serialu. Aktor grający główną rolę obecnie kręci film komediowy The Bubble, a niedawno otrzymał również rolę w serialu The Last of Us. Terminarz Pascala jest więc napięty, ale nie musimy martwić się o jego udział w The Mandalorian.

The Mandalorian – zwiastun 3. sezonu

Zwiastuna trzeciego sezonu The Mandalorian nie zobaczymy prawdopodobnie do końca 2021 roku. Jest to oczywiście ściśle powiązane z pracami na planie serialu. Trailera możemy spodziewać się dopiero na początku 2022 roku, kiedy trzecia seria będzie już na ukończeniu.

Obsada 3. sezonu The Mandalorian. Czy Gina Carano powróci?

Chociaż pełna obsada nie jest jeszcze potwierdzona, możemy być pewni, że Pedro Pascal powróci jako Din Djarin. Spodziewać możemy się również Kate Sackhoff, która ponownie wcieli się w postać Bo-Katan. Najprawdopodobniej pojawi się również Giancarlo Esposito, grający Moffa Gideona. Na listę pozostałych aktorów musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

the mandalorian scena z filmu

Gina Carano usunięta z serialu

Z powodu obraźliwego posta w mediach społecznościowych, Gina Carano została usunięta ze wszystkich przyszłych projektów Lucasfilm. Oznacza to, że aktorki nie zobaczymy w trzecim sezonie The Mandalorian. Nie jest jasne czy Cara Dune, którą gra Carano również zostanie usunięta z serialu. Z łatwością można byłoby tę postać uśmiercić poza ekranem, jednak nie wiemy, na co zdecydują się twórcy serialu. Jak widać, za obraźliwe posty można mieć problemy nawet w odległej galaktyce.

The Mandalorian – fabuła 3. sezonu

Za wcześnie jest, by mówić o czym opowie trzecia seria The Mandalorian, ale fani mają już swoje teorie. Pod lupę możemy wziąć dwa główne wątki: kto będzie władał Mrocznym Mieczem, oraz kiedy Grogu powróci pod opiekę Din Djarina po treningu z Lukiem Skywalkerem.

Bardzo możliwe, że jednym z wątków będzie właśnie walka pomiędzy Mandalorianinem a Bo-Katan o zdobycie Mrocznego Miecza. Broń jest potrzebna tej drugiej, by odzyskać tron Mandalore, ale nie chciała go odebrać bez walki z rąk Djarina. Młody Yoda został natomiast pod opieką Skywalkera nim opanuje swoje zdolności. Fani liczą, że po odbyciu szkolenia Grogu pojawi się w trzecim sezonie. W końcu czym byłby serial bez tego małego, zielonego stworzenia?

O czym opowiada serial The Mandalorian?

Akcja serialu ma miejsce pięć lat po wydarzeniach z filmu Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi – po upadku Imperium i przed powstaniem Najwyższego Porządku. The Mandalorian opowiada o przygodach Dina Djarina, łowcy nagród, którego życie komplikuje się po spotkaniu dziecka, które potrafi korzystać z Mocy. Serial rozgrywa się w znanych ze świata Star Wars Zewnętrznych Rubieżach.

The Mandalorian – gdzie oglądać po polsku?

Serial The Mandalorian dostępny jest wyłącznie na Disney+. Platforma nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale jest duża szansa, że w naszym kraju pojawi się jeszcze w 2021 roku. Miejmy nadzieję, że jeszcze trochę i Moc będzie z nami.

Źródła: techradar.com / digitalspy.com