The Mandalorian – sezon 3. Data premiery, zwiastun, fabuła, obsada. Co wiemy o kontynuacji serialu?

The Mandalorian powróci z trzecim sezonem. Lucasfilm i Disney już od dłuższego czasu pracują nad kolejną częścią przygód Dina Djarina i wszystko wskazuje na to, że produkcja jest już na ostatniej prostej. W takim razie, kiedy możemy spodziewać się trzeciej serii? Kto znajdzie się w obsadzie i o czym opowie kontynuacja The Mandalorian? Wszystkie informacje znajdziecie w tekście poniżej.

The Mandalorian – sezon 3. Kiedy premiera?

Trzeci sezon The Mandalorian początkowo miał zadebiutować pod koniec 2022 roku. Wiemy już, że producenci nie zdążą do tego czasu, ponieważ niedawno pojawił się komunikat mówiący o premierze w lutym 2023 roku. Serial dostępny będzie na platformie Disney+. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że tym razem data nie zmieni się i zimą zobaczymy kontynuację serialu.

The Mandalorian – sezon 3. Zwiastun

Zwiastuna trzeciego sezonu The Mandalorian nie zobaczymy prawdopodobnie do jesieni 2022 roku. Prace nad serialem dobiegają końca, a trailer będzie jednocześnie potwierdzeniem, że wszystko jest już na ostatniej prostej.

Obsada 3. sezonu The Mandalorian

Chociaż pełna obsada nie jest jeszcze potwierdzona, możemy być pewni, że Pedro Pascal powróci jako Din Djarin. Spodziewać możemy się również Kate Sackhoff, która ponownie wcieli się w postać Bo-Katan. Pojawi się również Giancarlo Esposito, grający Moffa Gideona czy Carl Weathers jako Greef Karga. Tajemniczą rolę odegrać ma także Christopher Lloyd.

Z kolei w obsadzie z pewnością zabraknie Giny Carano, która grała postać Cary Dune. Aktorka już wcześniej została usunięta z serialu w związku z obraźliwym postem w mediach społecznościowych.

the mandalorian scena z filmu

The Mandalorian – fabuła 3. sezonu

Za wcześnie jest, by mówić, o czym opowie trzecia seria The Mandalorian, ale fani mają już swoje teorie. Pod lupę możemy wziąć dwa główne wątki: kto będzie władał Mrocznym Mieczem oraz kiedy Grogu powróci pod opiekę Din Djarina po treningu z Lukiem Skywalkerem.

Bardzo możliwe, że jednym z wątków będzie właśnie walka pomiędzy Mandalorianinem a Bo-Katan o zdobycie Mrocznego Miecza. Broń jest potrzebna tej drugiej, by odzyskać tron Mandalore, ale nie chciała go odebrać bez walki z rąk Djarina. Młody Yoda został natomiast pod opieką Skywalkera, nim opanuje swoje zdolności. Fani liczą, że po odbyciu szkolenia Grogu pojawi się w trzecim sezonie. W końcu czym byłby serial bez tego małego, zielonego stworzenia?

O czym opowiada serial The Mandalorian?

Akcja serialu ma miejsce pięć lat po wydarzeniach z filmu Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi – po upadku Imperium i przed powstaniem Najwyższego Porządku. The Mandalorian opowiada o przygodach Dina Djarina, łowcy nagród, którego życie komplikuje się po spotkaniu dziecka, które potrafi korzystać z Mocy. Serial rozgrywa się w znanych ze świata Star Wars Zewnętrznych Rubieżach.


The Mandalorian – gdzie oglądać po polsku?

Serial The Mandalorian dostępny będzie na platformie Disney+. Po debiucie serwisu będziemy mogli zobaczyć tam pierwsze dwa sezony, a później premierowo trafi tam również trzeci.

Źródła: opracowanie własne / gamesradar.com / digitalspy.com