OPPO Watch 2 lada moment trafi do sprzedaży i dostanie zupełnie nową wersję WearOS

Pierwsza wersja zegarka od OPPO była pozytywnym zaskoczeniem dla fanów produktów z sektora ubieralnych gadżetów. Przyniosła bowiem zaawansowane opcje monitorowania aktywności i mnóstwo inteligentnych funkcji, które skutecznie pomagają w treningach oraz codziennych obowiązkach. Niebawem na rynku pojawi się druga odsłona zegarka OPPO. Co przyniesie?

OPPO Watch 2 z nowym systemem (i nie tylko)

OPPO Watch z kwadratową kopertą, do złudzenia przypominającą Apple Watch, był pierwszym urządzeniem do noszenia od chińskiego producenta smartfonów i został wprowadzony na rynek w zeszłym roku. Teraz wspomniana firma chce wypuścić drugą odsłonę inteligentnego zegarka.

Internetowe plotki głoszą, że OPPO Watch 2 będzie jednym z pierwszych smartwatchów opartych na nowej wersji Wear OS, której temat poruszano już podczas Google I/O. 

Co więcej, napędzać ma go Snapdragon Wear 4100 , który został okrzyknięty najlepszym z możliwych procesorów Qualcomm, dedykowanych urządzeniom ubieralnym. 

Jakby tego było mało, OPPO Watch 2 dostanie także dwa razy więcej pamięci, niż jego poprzednia wersja. Tym razem będzie to aż 16 GB.

Oppo Watch smartwatch

Możliwości OPPO Watch 2

Z innych informacji krążących po sieci możemy wyłuskać, że nowy OPPO Watch 2 będzie dostępny w dwóch rozmiarach obudowy od 42 mm do 46 mm, która ma pozostać w niezmienionym, prostokątnym kształcie.  

Ponadto zegarek ma oferować równie rozbudowane funkcjonalności dotyczące monitorowania, w tym nowe opcje: aplikację Relax i funkcję wykrywania stresu. 

Z nowinek, które mogą mieć wpływ na codzienne funkcjonowanie, ważną informacją wydaje się być plotka, że OPPO Watch 2 ma posiadać moduł eSIM dla łączności LTE. Oznacza to mniej więcej tyle, że pozwoli na wykonywanie połączeń z poziomu zegarka, bez konieczności parowania ze smartfonem.

Poznaj ofertę wearables od OPPO

Oficjalna data wejścia OPPO Watch 2 na rynek nie jest jeszcze znana. Niemniej, jak tylko będziemy posiadać informacje na ten temat, z pewnością o tym poinformujemy na łamach Geex.

Tymczasem, w oczekiwaniu na nową perełkę OPPO, polecam przeczytać:

Sprawdź też pierwszą wersję OPPO Watch dostępną w x-kom

Źródło: androidcommunity.com