Nowy smartfon OPPO już w sprzedaży. Będzie hit?

Zdaje się, że OPPO, mimo stosunkowo krótkiego stażu na polskim rynku, czuje się na nim jak ryba w wodzie. Producent sukcesywnie wprowadza w obieg kolejne smartfony, a te zaskakują nowymi rozwiązaniami. Zaznaczam, że moje nawiązanie do ryby i wody nie jest przypadkowe. Otóż OPPO Reno posiada coś na kształt… płetwy. Co to takiego? O tym poniżej.

Ruszyła sprzedaż OPPO Reno

OPPO Reno to smartfon, który zdecydowanie poszerza horyzonty. Przód urządzenia to niemal w całości panoramiczny ekran OLED o przekątnej 6,4 cala – bez wcięć, notchy
oraz otworów na soczewki aparatów – pokryty szkłem Gorilla Glass 6. Smartfon działa
w oparciu o Android 9.0  z nakładką ColorOS 6, a swoją moc czerpie z potężnego procesora Snapdragon 710, wspomaganego przez 6 GB pamięci RAM. Taka konfiguracja zapewnia płynną pracę urządzenia i obsługę wielu poleceń na raz. Co więcej, intensywne korzystanie z OPPO Reno jest możliwe dzięki baterii o pojemności 3765 mAh z opcją VOOC 3.0, która pozwala na szybkie naładowanie urządzenia: w 30 minut do 49%, a w 80 – do 100%. 

Oppo reno smartfon

Aparty OPPO Reno

Moduły fotograficzne OPPO Reno to krótko mówiąc – wysoka półka. Po pierwsze, mamy tutaj aparat główny o rozdzielczości aż 48+5 Mpix Super HD. Po drugie, aparat w OPPO Reno wsparty jest inteligentnymi funkcjami, np. zaawansowanym trybem Ultra Night, który daje genialne efekty podczas nocnych ujęć. Doskonale dozuje światło i pozwala na optymalizację ujęcia w trybie natychmiastowym. Posiada również funkcję SI z trybem Dazzle Color, która skutecznie upiększy każdy portret, zachowując w tym zdrowy rozsądek i naturalny wyraz zdjęcia. 

oppo reno

Na tym jednak nie koniec. Tym, co najbardziej zaciekawiło mnie w nowym modelu od OPPO jest moduł do zdjęć typu selfie, czyli wspomniana przeze mnie „płetwa”. Podobnie jak w znanych już propozycjach OPPO – jest on wysuwany. Tutaj jednak, nieco zmieniono jego kształt, przez co mam wrażenie, że jest o wiele zgrabniejszy. A już na pewno bardzo … oryginalny. Oczko przedniej kamery pojawia się na zewnątrz urządzenia w zaledwie 0,8 sekundy, a jego rozdzielczość to mocne 16 Mpix.

oppo reno
oppo reno

Poznaj szczegóły 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat sprzedaży OPPO Reno? Zajrzyj do sklepu x-kom, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje wraz z pełną specyfikacją.