OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro lada moment trafią do sprzedaży

Skonsumowawszy zasłużony sukces modelu OnePlus 6T, producent przystąpił do prac nad jego następcą. Efektem starań są OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Smartfony, na premierę którego niecierpliwie czekają fani branży mobilnej. Pojawią się rzecz jasna w ofercie x-kom. Co ważne, przez jakiś czas będą dostępne tylko u nas.

Premiera OnePlus 7 | OnePlus 7 Pro już 14 maja

Data prezentacji serii OnePlus 7 akurat nie jest tajemnicą. 8 maja na oficjalnym kanale OnePlus na YouTube pojawił się film z wyeksponowaną informacją – 14 maja 2019. Wideo, choć zdawkowe, przekazuje istotną informację o premierowych modelach – że będą to smartfony przyszłości. Takie zapowiedzi pobudzają apetyt i zaostrzają ciekawość.

Będzie szybko i płynnie

Z kolejnego materiału dowiadujemy się, że OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro będą szybkie. Przycięciom i spowolnieniom mówią stanowcze NIE. 

Fast and smooth głosi hasło reklamowe, a potwierdzeniem tego stanu rzeczy zdaje się być jeszcze jeden film. Tym razem producent zaprosił do małego pokazu graczy z Indii. Ich reakcje na jakość pracy smartfona widać tutaj:

OnePlus 7 | OnePlus 7 Pro w x-kom

Przypadł mi zaszczyt poinformowania o dostępności smartfonów OnePlus 7 oraz OnePlus 7 Pro w x-kom. Jest to tym bardziej miłe, że premierowe modele będą początkowo dostępne wyłącznie w naszej ofercie.

OnePlus 7 z oficjalnej polskiej dystrybucji

Teraz, już po premierze, mogę dodać, że tylko w x-kom do końca zamówisz OnePlus 7 lub OnePlus 7 Pro, pochodzące z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Przedsprzedaż OnePlus 7 Pro | OnePlus 7

 
Prezentacja najnowszych flagowców OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro już za nami. Znamy już całe portfolio produktowe, które przedstawia się następująco:
 

OnePlus 7 Pro 128 GB szaryOnePlus 7 Pro 256 GB szaryOnePlus 7 Pro 256 GB złotyOnePlus 7 Pro 8/256 GB niebieski oraz OnePlus 7 Pro 12/256 GB niebieski

OnePlus 128 GB szary i OnePlus 7 256 GB szary

Klikając w kolejne linki, zobaczysz zarówno szczegółowe specyfikacje poszczególnych modeli, a także ich ceny.

Recenzja OnePlus 7 Pro

 

Nasza koleżanka, Klaudia, szczegółowo opisała smartfon OnePlus 7 Pro. Koniecznie przeczytajcie jej recenzję OnePlus 7 Pro.

Uzupełnieniem wiedzy niech będzie materiał nagrany przez Konrada Mihułkę: