Kultowa opaska sportowa Google Fitbit w nowej odsłonie. Poznaj Charge 6

Odkryj nową wersję opaski, którą pokochały miliony. Przekonaj się, że nowa opaska Google Fitbit została zaprojektowany tak, aby pomóc w szybkim i efektywnym osiąganiu celów – zarówno sportowych, jak i zdrowotnych. Odpowiadają za to między innymi precyzyjne sensory oraz szeroki pakiet najnowszych funkcjonalności, które zostały mu podarowane. Sprawdź, co faktycznie potrafi ten nadgarstkowy sprzęt i podejmij decyzję, czy i Ty chcesz wkraczać w każdy dzień ze wsparciem płynącym z opaski Charge 6.

Charge 6 to perfekcyjne połączenie stylu i funkcjonalności

Opaska Charge 6 kontynuuje design, który znamy z poprzednich generacji tej linii urządzeń Google Fitbit. Naturalnie został on tutaj jeszcze bardziej dopracowany, a to w połączeniu ze wszystkimi atutami poprzedników daje pewność, że mamy do czynienia z urządzeniem niezwykle stylowym, eleganckim, a przy tym wyjątkowo nowoczesnym. Jednym słowem z takim, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. 

Na froncie nowej opaski rozpościera się dotykowy, panel AMOLED o przekątnej 1,04 cala, który dla większego bezpieczeństwa został pokryty mocnym szkłem Gorilla Glass. Wyświetlacz jest jasny i zapewnia czytelne komunikaty. Przynosi też wyjątkowe barwy, które mogą skutecznie przykuć niejedno oko i podnoszą wrażenia towarzyszące korzystaniu z tego sprzętu. 

Na plus działa także fakt, że można go całkowicie spersonalizować pod siebie poprzez ustawienie jednej z kilkudziesięciu tarcz udostępnianych przez producenta. 

Z kolei budowa Google Fitbit Charge 6 to trwałe i odporne na warunki zewnętrzne połączenie aluminium, szkła i żywicy. Podobnie jest z paskiem z silikonu, który otrzymał mocną i aluminiową klamrę, solidnie trzymającą urządzenie na ręce. Warto wspomnieć również, że nowy tracker jest zegarek jest wodoodporny do 50 metrów i otrzymał dobrą baterię, która działa nawet do 7 dni na jednym ładowaniu. 

Fitbit Charge 6 nowa opaska Google kolory

Opaska Google Fitbit dba o zdrowie i kondycję

Charge 6 to opaska, która otrzymała pakiet najbardziej zaawansowanych i precyzyjnych czujników do pomiaru parametrów zdrowotnych. Z kolei dzięki ulepszonym algorytmom uczenia maszynowego, model ten wyposażony jest w najdokładniejszy obecnie sensor tętna. Efekt? Śledzenie tętna zarówno podczas codziennych aktywności, jak i intensywnych ćwiczeń (takich jak treningi HIIT, spinning i wioślarstwo) jest nawet o 60% dokładniejsze niż miało to miejsce w poprzedniej wersji urządzenia.

Ale to nie wszystko. Lepsze sensory to też dokładniejsze informacje o kluczowych kwestiach, wśród których wymienić należy np. spalone kalorie, przebyte kroki, śledzenie cyklu u kobiet, Aktywne minuty, Codzienną gotowość czy znaną i docenianą Ocenę Snu

Do dyspozycji użytkownika model Charge 6 oddaje też aplikację EKG, weryfikującą rytm serca i ewentualne odchylenia w kwestii migotania przedsionków. Można tu także wygodnie zarządzać również stresem. Nowa opaska wykorzystuje do tego wbudowany czujnik przewodnictwa skórnego (EDA). To on weryfikuje, jak organizm zachowuje się w stresującej sytuacji, a inteligentne algorytmy sugerują, jak sobie radzić ze zwiększonym napięciem. Wszystko w trosce o zdrowie użytkownika.

Fitbit Charge 6 trening

Ponadto tracker Google Fitbit zapewnia aż 40 rodzajów ćwiczeń, w tym 20 nowych aktywności, takie jak HIIT, treningi siłowe czy jazda na snowboardzie. W trakcie każdej z nich inteligentnie monitoruje trening, a przez to doskonale motywuje do poprawy wyników i osiągania założonych celów. Mając na ręce Charge 6 nie musisz również zabierać ze sobą telefonu, bo urządzenie otrzymało samodzielny moduł GPS,  pozwalający z łatwością monitorować trasę i inne parametry.

Co więcej, nowy smartband Google Fitbit  potrafi łączyć się z urządzeniami treningowymi obsługującymi szyfrowaną technologię Bluetooth. Dzięki temu wyniki zebrane podczas każdej aktywności będą jeszcze bardziej precyzyjne i szczegółowe.

Funkcje Charge 6, które pokochasz

Oprócz funkcji zdrowotnych i treningowych, opaska Google Fitbit Charge 6 to również doskonały sposób na codzienną organizację obowiązków i inteligentne zarządzanie multimediami. 

Po połączeniu z kompatybilnym telefonem, nadgarstkowe urządzenie wyświetli powiadomienia z aplikacji, SMS oraz informacje o połączeniach. Dodatkowo Charge 6 udostępnia cały pakiet znanych i lubianych narzędzi, w tym funkcję znajdź mój telefon, inteligentny budzik, stoper oraz opcję nie przeszkadzać

Nie bez znaczenia pozostaje tu swobodny dostęp do aplikacji Google, w tym np. Google Maps czy Portfel Google. Można dzięki nim korzystać z nowych technologii łatwiej i wygodniej. Z kolei sterowanie YouTube Music z poziomu własnego nadgarstka sprawia, że każdy dzień będzie przebiegał w rytm ulubionej muzyki, którą  można łatwo włączać, wyłączać i przerzucać bez konieczności sięgania po telefon. 

Ciekawostką jest też to, że model Charge 6 jako pierwszy z portfolio Fitbit otrzymał funkcję przybliżania. Oznacza to, że od teraz wystarczy dwukrotnie dotknąć dowolnego miejsca na ekranie, aby powiększyć wybrany tekst i łatwiej go odczytać. 

Fitbit Charge 6 nowa opaska Google

Kup Fitbit Charge 6 przedsprzedaży i zgarnij bonus za 1 zł

Chcesz wiedzieć więcej? 

Zajrzyj do x-komu i poznaj nową opaskę sportową Google Fitbit  bliżej. 

Warto, bo zamawiając premierowy model Google Fitbit Charge 6 w ramach przedsprzedaży możesz zgarnąć dodatkowy pasek. I to za jedyną złotówkę! 

Odkryj Google Fitbit Charge 6 w x-komie 

Źródło tekstu i grafik: Google Fitbit