Tom Henderson: Xbox szykuje na ten tydzień coś naprawdę dużego

Jeden z najbardziej wiarygodnych i znanych leaksterów, Tom Henderson, zdradził dość enigmatycznie, że w tym tygodniu czeka nas kilka naprawdę „dużych zapowiedzi” ze strony Xboksa. Nie wiadomo na razie, o co może chodzić. Za to z innego źródła Henderson dowiedział się, że w najbliższych dniach Xbox ma zaprezentować kampanię dla jednego gracza w Halo Infinite.

Nie jest to news, w którym możemy się rozpisać, bo informacja zaczyna się i kończy na tym, że Xbox szykuje dla fanów coś naprawdę dużego. Być może spuścilibyśmy na te doniesienia kurtynę milczenia i zignorowali ją, gdyby nie fakt, że stoi za nimi Tom Henderson, czyli gość, który już wielokrotnie udowadniał, jak bardzo jest wiarygodny i jak trafne są przecieki pochodzące od niego i jego informatorów. Wystarczy wspomnieć jego informacje o serii Battlefield, które znajdowały przełożenie w rzeczywistości.

Co ciekawe, Henderson, już z innego źródła, dowiedział się również o tym, że Xbox w tym tygodniu chce zaprezentować singleplayerową rozgrywkę z Halo Infinite. Wypada zatem zadać sobie pytanie, czy to właśnie ma być danie główne, jeśli chodzi o „duże zapowiedzi” Xboksa, czy tylko jedno z dań.

Gdybyśmy mieli zgadywać, postawilibyśmy właśnie na Halo Infinite. Wydaje się, że to na tym tytule, a także na zbliżającej się wielkimi krokami Forzie Horizon 5, gamingowa brać Microsoftu skupia się w tym momencie najmocniej.

No, chyba, że dostaniemy coś absolutnie świeżego, czego nikt się nie spodziewa. Na GTA 6 raczej chyba nie ma co liczyć, szczególnie, że Rockstar dopiero co potwierdził remastery GTA 3, Vice City i San Andreas i przesunął datę premiery remastera GTA 5 na Xbox Series X|S i PlayStation 5.

A może Wy macie jakieś przypuszczenia, co takiego Xbox może dla nas szykować? Piszcie w komentarzach swoje propozycje.