Tom Ellis, aktor znany z serialu Lucyfer, został ogolony przez ramię robota

W nowym teście sieci 5G firmy EE aktor Tom Ellis znany przede wszystkim z serialu Lucyfer, został ogolony przez ramię robota, kontrolowane przez fryzjera z odległości 400 km. Test będzie przedmiotem nowej kampanii reklamowej sieci komórkowej. Czy, aby na pewno Tomowi włos z głowy nie spadł?

W jaki sposób Tom Ellis został ogolony przez robota?

Ramię robota użyte do testu zostało opracowane przez kreatywną technologię i agencję efektów wizualnych The Mill. Podczas demonstracji londyński fryzjer użył przechwytywania ruchu, aby zdalnie ogolić aktora, który znajdował się wtedy na Snowdon w Walii. Ruchy fryzjera były śledzone i przesyłane przez publiczną sieć 5G EE w celu naśladowania ich przez automatyczną golarkę.

Łatwo jest uznać łączność mobilną za coś oczywistego. Poza zasięgiem wzroku, z pamięci - tak długo, aż cię zawiedzie. Ogolenie się przez robota fryzjera to dość ekstremalny sposób na pokazanie znaczenia dobrze prosperującej sieci, ale pomyślałem, że ktoś musi nadstawić karku
lucyfer sezon 5B premiera
Tom Ellis
Gwiazda Lucyfera
Tom Ellis golenie
Źródło: www.denbighshirefreepress.co.uk

Technologia 5G rozpoczęła się w Wielkiej Brytanii w 2019 roku. Jest w stanie obsłużyć więcej danych naraz w porównaniu z poprzednimi generacjami komunikacji mobilnej. Przez to jest postrzegana przez ekspertów jako droga do szerszego wprowadzania innowacji wymagających dużej ilości danych takie jak pojazdy autonomiczne i zdalne zabiegi chirurgiczne.

W jakim celu powstała kampania?

Ponieważ świat zaczyna się ponownie otwierać, chcemy, aby klienci poczuli się zainspirowani tym, co mogą zrobić, gdy są uzbrojeni w sieć EE. Nagrywamy nasze kampanie na żywo w naszej sieci publicznej, aby pokazać, co jest możliwe, bez względu na to, jak ekstremalne. Bez dymu i luster, to naprawdę się wydarzyło. Udaj się do większej liczby miejsc i rób więcej tego, co lubisz, wiedząc, że podobnie jak Tom, możesz liczyć na naszą sieć o wysokiej wydajności w ważnych momentach.
Kelly Engstrom
dyrektorka ds. Komunikacji związanej z marką
Tom Ellis wygląd
Źródło: glamour.pl

Nasuwa się więc pytanie: czy fryzjerzy lub barberzy powinni zostać zastąpieni przez maszyny i przejść na pracę zdalną? Jak sądzisz?