Te akcesoria wybrała ekipa x-kom AGO, sprawdź dlaczego

Zespół x-kom AGO osiąga kolejne sukcesy i mocno się rozwija, co jednak stoi za sukcesem teamu? Oczywiście wybitnych umiejętności i dużego doświadczenia odmówić im nie można, ważne jest jednak również zaplecze techniczne. Sprawdźmy, z jakich akcesoriów komputerowych korzysta ekipa AGO.

Dobre akcesoria to podstawa w e-sporcie

Całe szczęście, że lata temu myszki kulkowe, mimo mojego wielkiego sentymentu (czyszczenie rolki spirytusem i wacikami), odeszły na zasłużoną emeryturę. Wyparły je gryzonie optyczne, a nawet laserowe, oferując wielokrotnie lepsze osiągi, niezawodność, płynność pracy i ogólną celność. Stały się również nieodzownym kompanem wszystkich współczesnych profesjonalnych graczy.

Klawiatury komputerowe, tak jak i myszki przeżyły rewolucję. Implementacja mechanicznych przełączników okazała się krokiem milowym dla milionów graczy na całym świecie. Znacznie krótsze czasy reakcji, usystematyzowana praca i bardzo wysoka żywotność stały się podstawą każdej dobrej klawiatury mechanicznej dla graczy.

x-kom AGO akcesoria komputerowe

Co każdy szanujący się gamer wie, poleganie na zmyśle słuchu jest równie ważne, co zmysł wzroku i koordynacja oko-ręka. Dlatego od właściwie samego początku istnienia profesjonalnych zawodów e-sportowych i czasów CS-a 1.6 wysokiej klasy headset z dobrym audio i mikrofonem potrafił przeważyć szalę zwycięstwa na drużynę wyposażoną właśnie w lepsze słuchawki.

Dzisiaj dobre akcesoria komputerowe zaprojektowane specjalnie dla profesjonalnych graczy stały się nieodzownym elementem rozgrywek e-sportowych.

Z jakich peryferiów korzysta ekipa x-kom AGO?

GRUBY korzysta z myszy Razer Viper Ultimate

Obecnie używaną przez GRUBEGO myszką jest Razer Viper Ultimate. Ta wybitna pod wieloma względami konstrukcja jest spełnieniem marzeń każdego gracza, uwielbiającego rozgrywki sieciowe w shooterach różnej maści. Od CS:GO po Rainbow Six Sige czy nawet Call of Duty Modern Warfare 2019, w każdym wypadku mysz sprawdzi się wyśmienicie. A wiem to, gdyż miałem przyjemność jakiś czas temu recenzować mysz Viper Ultimate i ten gryzoń bardzo przypadł mi do gustu.

Jeżeli zastanawiacie się, czy kupić myszkę Razer Viper Ultimate, to powiem wam z doświadczenia, że myszka jest godna polecania. Ma bardzo dobre przełączniki, przez co klikanie jest przyjemne i bezproblemowe. Mimo że myszka jest bezprzewodowa, to jest bardzo lekka, więc to kolejny plus. Oczywiście nie można zapomnieć o ślizgaczach, które są super szybkie.
GRUBY
x-kom AGO

.

Razer Viper Ultimate myszka bezprzewodowa

Razer Viper Ultimate


F1KU korzysta ze słuchawek Razer Kraken Tournament Edition

Wysokiej jakości odtwarzany dźwięk, bardzo dobra lokalizacja przestrzenna i czysto rejestrujący głos mikrofon to nie jedyne zalety słuchawek Kraken Tournament Edition, które używa kolejny zawodnik AGO, czyli F1KU. Dodatkowym atutem headsetu jest jego wygoda, a także dołączony do przewodu pilot do sterowania słuchawkami. Rewelacyjny jest także system THX Spatial Audio, o którym wspominam w swojej recenzji Razer Kraken Tournament Edition.

Słuchawki mają bardzo dobry mikrofon, którego nie trzeba długo ustawiać, aby świetnie się sprawował. Dźwięk jest bardzo wyrazisty i dokładny, przez co Krakeny nadają się świetnie do gier FPS.
F1KU
x-kom AGO

.

Razer Kraken Tournament Edition Green słuchawki

Razer Kraken Tournament Edition


MHL korzysta z klawiatury Razer Huntsman Tournament Edition

Nie tylko celność jest ważna w trakcie gry w CS:GO, ale także „movement” i szybkie wykonywanie komend. MHL postawił w tym wypadku na klawiaturę Razer Huntsman Tournament Edition, o której miałem przyjemność napisać recenzję. Superszybkie optyczne liniowe przełączniki zapewniają natychmiastową reakcję na każde kliknięcie. Do tego wysoka jakość zastosowanych materiałów i łatwa konfiguracja dzięki oprogramowaniu Razer Synapse sprawia, że Huntsman jest wyśmienitym wyborem.

Bardzo dobra klawiatura, która sprosta największym wymaganiom użytkowników. Fajne podświetlenie i ciche kliknięcia to kwintesencja tego sprzętu.
MHL
x-kom AGO

.

Razer Huntsman Tournament Edition klawiatura i złącze USB typu C

Razer Huntsman Tournament Edition linear optical switches