Pokemon GO Daily Adventure Incense – co to jest i jak działa?

Pokemon GO otrzymało zupełnie nowy rodzaj wabika, który z pewnością przyciągnie wielu graczy. Bo jak wiadomo, Pokemony to przede wszystkim kolekcjonowanie. A z użyciem Daily Adventure Incense powinno pójść ono sprawniej niż dotąd. Oto coś niecoś o aktualizacji, o nowej funkcji i generalnie o tym jak działa.

Czym jest Daily Adventure Incense w Pokemon GO?

To nowy rodzaj „Incense”, czyli wabika, który można aktywować na spacerze, aby spotkać Pokemony, których normalnie w dziczy nie uświadczymy. Wobec tego jest to przedmiot doskonały nie tylko dla tych, którzy chcą uzupełnić swoją kolekcję, ale i dla tych, którzy mieszkają na terenach wiejskich, gdzie nowych stworków do złapania może brakować.

nowa funkcja daily adventure incense w pokemon go

Jak działa Daily Adventure Incense?

  • Każdy gracz otrzyma jedno Daily Adventure Incense dziennie oraz w danym momencie w ekwipunku można przechowywać także tylko jedno.
  • Daily Adventure Incense będzie działać przez 15 minut po aktywacji. Eksplorując w tym czasie okolice, będziecie mogli spotkać Pokémony, które normalnie nie są często widywane na dziko.
  • Włączenie zwykłego Incense nie jest możliwe, gdy Daily Adventure Incense jest aktywne. Podobnie jest w odwrotnej sytuacji: aktywując inne Incense, nie będziecie mogli w tym samym czasie skorzystać z Daily Adventure Incense. Aby móc rozpocząć korzystanie z Daily Adventure Incense, będziecie musieli ukończyć powiązany z nim Special Research.
  • Aktywny Daily Adventure Incense będzie sprowadzać Pokemony do Twojej lokalizacji pod warunkiem, że się poruszasz.

Jak włączyć Daily Adventure Incense w Pokemon GO?

Daily Adventure Incense włącza się dokładnie w taki sam sposób, co każdy inny wabik.

Znajdziesz go w swoim ekwipunku i to tam możesz go aktywować. Masz pewność, że jest aktywny, kiedy na mapie krąży wokół Twojego awatara niebieski obłok.

Po użyciu Daily Adventure Incense zniknie ono z torby, aby powrócić następnego dnia do ponownego wykorzystania.

Ciekawostka: Daily Adventure Incense nie zalicza się do całkowitej liczby przedmiotów przechowywanych w ekwipunku.

Dodatkowe bonusy za użycie Daily Adventure Incense

  • Jeśli łącznie macie mniej niż lub dokładnie 30 Pokéballi, Greatballi i Ultraballi, otrzymacie 30 Pokéballi, gdy aktywujecie Daily Adventure Incense.
  • Jeśli łącznie macie więcej niż 30 Pokéballi, Greatballi i Ultraballi, nie otrzymacie żadnych dodatkowych Pokéballi.

Możliwość podzielenia się z innymi wynikami swoich łowów

Po zakończeniu działania Daily Adventure Incense otrzymasz podsumowanie zawierające wszystkie złapane Pokemony. Pojawi się ich liczba, jak również przebyty dystans. Grafikę z podsumowaniem możesz udostępnić w mediach społecznościowych lub przyjaciołom.

źródło: pokemongolive.com