„Pokemon Sword” / „Pokemon Shield” – nadciąga wydanie gry z Expansion Pass

Chcesz jeszcze głębiej spenetrować świat Galar z gier „Pokemon Sword” i „Pokemon Shield” na Nintendo Switch? Nadciąga wydanie z Expansion Pass, zawierające znany i jak szykujący się na premierę materiał. A wraz z nimi zupełnie nowe rejony, w których czekają nowe kieszonkowe potwory do schwytania. Zarówno coś dla miłośników bardziej zróżnicowanych krajobrazów, jak i tych, którzy tęsknią za bardziej śnieżną scenerią.

The Isle of Armor

To DLC pojawiło się już w czerwcu tego roku. Przenosi Cię na wyspę w rejonie Galar. Tam możesz poruszać się zupełnie nowym środowisku. Są tu plaże, piaszczyste wydmy, ale także bagna, lasy i jaskinie. Nie brakuje tu oczywiście Pokemonów. Jest również dojo, gdzie wraz ze swoimi zawodnikiem możesz trenować pod okiem mistrza Mustarda.

pokemon isle of armor
Źrodło: Nintendo

The Crown Tundra

Na to rozszerzenie musimy poczekać do 22 października. I tak jak data jest bliższa (jako tako) początkowi zimy, tak zawartość DLC również jest zdecydowanie bardziej śnieżna. Niejaki Peony czyni Cię kierownikiem wyprawy, która ma zbadać rejon znany jako Crown Tundra. Dostaniesz tym samym szansę zbadanie Legowiska Pokemonów, czyli miejsca, które prześwitywało gdzieś przy okazji Max Raid Battles. A także odkryjesz sekret Calyrexa – Pokemona, który niegdyś panował nad tym terytorium.

Źrodło: Nintendo

Pokemony przybywają w listopadzie

I grę, i Expansion Pass można nabyć osobno. Ale jeśli interesuje Cię zestaw gra plus oba DLC na jednym kartridżu – poczekaj do 6 listopada. Wtedy będzie można nabyć Pokemon Sword i Pokemon Shield z Expansion Pass właśnie jako tego rodzaju bundle (a zamówienia można składać już teraz).

Źródło: Nintendo