Mortal Kombat 11 w Xbox Game Pass – oferta gier na grudzień

Microsoft ewidentnie dba o to, aby w tegoroczne Święta nie zabrakło mięcha. W grudniowej ofercie Xbox Game Pass wymieniono między innymi Mortal Kombat 11 – najnowszą z serii bijatyk oraz The Gunk, zupełnie nową przygodową grę akcji od twórców SteamWorld. To naturalnie nie wszystkie produkcje, w jakie będziemy mieli szansę zagrać.

Mortal Kombat 11 w Xbox Game Pass ściąga na siebie uwagę

Jeszcze parę dni temu widziałem Mortal Kombat 11 w promocji na Xboksie i w niezgorszej cenie. Ale teraz wypada nawet korzystniej, bo bijatyka wkrótce pojawi się w usłudze Xbox Game Pass – w chmurze, na konsoli oraz PC. Czyli zgodnie z plotkami zasłyszanymi poprzedniego miesiąca.

scorpion z gry mortal kombat 11
Wolelibyście tutaj Sub-Zero?

Niestety wygląda na to, że to dostęp jedynie do podstawowej wersji gry. Prawdopodobnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby ewentualne DLC sobie dokupić. Tak zrobiłem samemu w przypadku edycji Skyrim Anniversary, której podstawka właśnie znajduje się w Game Passie.

Premierowy The Gunk albo Firewatch – pełna lista gier

Oprócz MK11 subskrybujący Game Pass zagrają w The Gunk już w dniu premiery tytułu. Jest to dzieło twórców serii SteamWorld, którą z kolei powinni kojarzyć gracze pecetowi. Tym razem szwedzkie studio Image & Form zdecydowało się stworzyć przygodową grę akcji z trzeciej osoby. Wcielamy się w niej w bohaterkę zdolną absorbować szlam za użyciem specjalnej rękawicy.

Fani takich przygód będą mogli jeszcze przeskoczyć do Firewatch – o ile nie mieli wcześniej z tą grą przyjemności. Jest to, ponownie, przygodowa gra, choć bardziej taki symulator chodzenia. Gracz podczas swojej drogi otrzymuje opcje wyborów wpływających na jego losy oraz sekrety do odkrycia w imię nieprzerwanej eksploracji.

Pełna lista gier w grudniowym Xbox Game Pass

  • Lake
  • Firewatch
  • Broken Age
  • Ben 10: Power Trip
  • Mortal Kombat 11
  • The Gunk
  • Race With Ryan
  • Psi Patrol: Kosmopieski Ratują Zatokę Przygód

Kiedy zagramy? Data grudniowego Game Passa

Wszystkie z wymienionych tytułów zagramy od 16 grudnia tego roku. Wystarczy subskrybować Xbox Game Pass na konsoli lub PC.

źródło: news.xbox.com