Chłopcze, nadchodzi Ragnarok. Szykuj się na mroźną jesień – nowy God of War ma w końcu datę premiery!

2022 czy 2023 rok? – to pytanie zadawali sobie fani serii God of War od miesięcy. Miesięcy niepewności i obgryzania paznokci ze zniecierpliwienia, ale koniec z tym! Sony w końcu ujawniło oficjalną (i miejmy nadzieję ostateczną) datę premiery gry God of War: Ragnarok. Kiedy nadejdzie Ragnarok? Przynoszę dobre wiadomości – jest do niego bliżej niż dalej!

Kiedy premiera God of War: Ragnarok na PS5 i PlayStation 4?

Koniec ze spekulacjami – God of War: Ragnarok nadchodzi i jest bliżej niż myślisz. Studio Sony Santa Monica zdradziło, że gra zawita na PlayStation 5 i PS4 już 9 listopada 2022 roku. Potwierdziły się tym samym plotki, które sugerowały premierę Ragnaroka jeszcze przed świąteczną gorączką. Pozostaje tylko trzymać kciuki, że prace faktycznie mają się ku końcowi i jest to ostateczna data.

Kiedy ruszy przedsprzedaż? Poznaj zawartość edycji specjalnych GoW: Ragnarok

Przedsprzedaż God of War: Ragnarok wystartuje 15 lipca 2022 roku o godz. 16:00 czasu polskiego. Gra będzie dostępna w kilku edycjach: podstawowej, specjalnej czy kolekcjonerskiej. Unboxing najbardziej wypasionych edycji obejrzysz na oficjalnym kanale PlayStation:

Kratos i syn walczą ramię w ramię na efektownym zwiastunie CGI God of War: Ragnarok

Aby umilić nam te ostatnie miesiące wyczekiwania na jedną z najgłośniejszych premier 2022 roku, Sony Santa Monica udostępniło filmowy zwiastun, z którego mroźny klimat aż wylewa się z ekranu. A co w nim? Kratos wraz z synem przebijają się przez zastępy przeciwników, by ostatecznie stanąć oko w oko z samym Fenrirem!

Kto jak kto, ale twórcy God of War wiedzą, jak podgrzać atmosferę na miesiące przed premierą.

Co z wersją PC? Na tę jest duża szansa, ale najprawdopodobniej ukaże się ona przynajmniej rok lub dwa lata po wydaniu gry na PS5 i PlayStation 4.

Źródło: Sony

Przeczytaj również:

Odkryj najciekawsze gry na PS5 w x-komie

Sprawdź ofertę na konsole PlayStation 5 w x-komie