FIFA 23 – dziś premiera. Zaczynamy święto wirtualnej piłki

Piątek i premiera FIFY 23 – czy początek weekendu może zapowiadać się lepiej? Scenariusz brzmi jak wymarzony. Wypada jedynie współczuć tym, którzy tego długo wyczekiwanego piąteczku nie będą mogli rozpocząć od meczyku w nową FIFĘ. A kto może, włącza konsolę, łapie za pada i zanurza się w świecie wirtualnego futbolu. Ale premiera FIFY 23 to również okazja do wzięcia udziału w konkursach i promocjach. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy.

Premiera FIFY 23 z promocjami i konkursami

Coroczna premiera FIFY to jedno z największych wydarzeń w świecie gamingu. Fenomen gry niech podkreśli fakt, że grają nie tylko fani futbolu, ale także ci, którzy zwyczajnie lubią rywalizację. Podczas spotkań ze znajomymi, zamiast zajmować się planszówkami, lepiej usiąść przed telewizorem i rozegrać mini-turniej w FIFĘ. Nie ma nic lepszego, jazda!

Oczywiście premiera FIFY 23 nie mogła przejść bez echa także u nas. Przy okazji debiutu najnowszej i jednocześnie ostatniej (pod wspólnym szyldem EA Sports i Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej) wersji gry przygotowaliśmy liczne promocje i konkursy z nagrodami:

Ponadto w sobotę, 1 października, w studio Kanału Sportowego odbędzie się finał wielkiego turnieju w grę FIFA, który organizujemy wraz z HP oraz AMD. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wydarzenie transmitowane będzie na Twitchu Good Game League oraz za pośrednictwem Kanału Sportowego na YouTubie i na profilu Facebook x-komu.

FIFA 23 i wszystko, co o niej wiemy

Na Geeksie zebraliśmy komplet informacji o nowej FIFIE, a w niedalekiej przyszłości możecie liczyć między innymi na poradniki, które pomogą Wam w podboju wirtualnych stadionów. Koniecznie sprawdźcie:

A skoro FIFA 23 jest już ostatnią, nie mogło zabraknąć historii tej kultowej gry, a także przewidywań, dotyczących przyszłości:

Jak widać, w świecie wirtualnej piłki nożnej nie ma miejsca na nudę. Kto tylko może, niech rzuca wszystko i zasiada do gry.

FIFA 23 dostępna jest w sklepie x-kom