FIFA 23: bohaterowie FUT. EA Sports i Marvel łączą siły

Bohaterowie piłkarskich boisk wracają do gry. EA Sports ogłosiło współpracę z Marvel Entertainment. Dzięki temu w FIFA Ultimate Team wybrani piłkarze na swoich kartach zamiast tradycyjnego zdjęcia otrzymają grafiki inspirowane komiksami MCU. Fani piłki nożnej z pewnością stwierdzą, że grono piłkarskich herosów jest zacne. Sprawdźcie, kim są nowi bohaterowie FUT.

Piłkarscy herosi w FIFA 23

Bohaterowie FUT inspirowani postaciami Marvela pojawią się w grze, by uczcić zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które odbędą się jesienią w Katarze. Karty wybranych piłkarzy dostępne będą w dwóch wersjach: podstawowej oraz FIFA World Cup. Pierwsza z nich nawiąże do ważnego momentu w ich karierze klubowej, a druga do reprezentacyjnej. Podstawowe karty zawodników pojawią się w FUT już w dniu premiery gry, a te w wersji reprezentacyjnej 11 listopada, wraz z uruchomieniem trybu Mistrzostw Świata. Warto dodać, że karty odnoszące się do kariery reprezentacyjnej będą miały wyższą ocenę.

Herosi w FUT pojawiają się w grach serii FIFA od 2015 roku i są specjalnymi kartami, które upamiętniają ważne chwile w karierach wybranych piłkarzy. Nowy format, oprócz kart piłkarzy, wprowadzi do FIFA Ultimate Team także piłki, stroje piłkarskie czy dekoracje stadionów inspirowane światem MCU.

Dowiedz się więcej o FIFIE 23:

FIFA 23 dostępna jest w przedsprzedaży w x-komie


Bohaterowie FUT. Kim są?

Herosami w FIFA Ultimate Team są dobrze znani wszystkim fanom piłki nożnej zawodnicy. Jest też polski akcent w postaci Włodzimierza Smolarka. Kim są wszyscy bohaterowie FUT?

Włodzimierz Smolarek – Phase Shift

Joan Capdevila – The Backfield Bull

Saeed Al-Owairan – The Emerald Falcon

Jay-Jay Okocha – Double Take

Hidetoshi Nakata – Stealth Agent 78

Rudi Völler – The Flying German

Dirk Kuyt – The Energizer

Jean-Pierre Papin – The Acrobat

Sidney Govou – The Lion of Lion

Harry Kewell – The Wizard of Aus

Tomas Brolin – The Tornado

Peter Crouch – The Robot

Javier Mascherano – Octo-Boss

Rafael Márquez – The Kaiser of Michoácan

Lúcio – The Thunder

Diego Forlán – Sunstrike

Ricardo Carvalho – The Anticipator

Park Ji-Sung – TigerHeart

Yaya Touré – The Citadel

Claudio Marchisio – Il Principino

Landon Donovan – The Brave

Źródła: Electronic Arts / Twitter