Streamerka z Twitcha dostała bana w grze New World za dojenie krowy

Gra New World, rozpoczęła właśnie fazę testów beta, a wielu streamerów otrzymało pierwszą szansę jej wypróbowania. Czy dojenie krów wydaje się niestosowne? Streamerka AnnieFuchsia z pewnością ma już wiedzę w tej dziedzinie. A ja z pewnością nie spodziewałam się, że kiedyś napiszę tak enigmatyczny tytuł, ale ten dzień musiał w końcu nadejść.

Co wydarzyło się na streamie z gry New World?

Pierwsze dni wersji testowej gry przynoszą ze sobą dziwne, często kuriozalne bugi. Trzeba jednak przyznać, że streamerka AnnieFuchsia, napotkała jeden z najdziwniejszych błędów podczas grania w grę New World. Na szczęście cała sytuacja nie była tak poważna, jak się wydaję. Podczas przechodzenia przez wczesne etapy gry AnnieFuchsia zaczęła doić krowę.

New World gra

Tuż po otrzymaniu mleka na ekranie pojawił się komunikat o stałym zakazie tej czynności. Przez to streamerka przez jakiś czas nie mogła kontynuować gry na serwerze. Co ciekawe, rozbawiona sytuacją Annie podkreśliła, że słowo „stałe” w polu ostrzegawczym nie zostało nawet poprawnie napisane. Wszystko zakończyło się pomyślnie i koniec końców streamerka mogłaby wrócić spokojnie do gry. Niestety długie czasy kolejek nie ułatwiały ponownego jej rozpoczęcia nawet po restarcie serwera.

Co wiadomo o grze New World?

New World to nadchodząca gra MMORPG od Amazon Games, która ukaże się 31 sierpnia 2021 roku. Akcja gry toczy się w alternatywnej historii u schyłku Wieku Eksploracji, a rozgrywa na fikcyjnej i nadprzyrodzonej wyspie Aeternum.

W New World kształtujesz swoje przeznaczenie wraz z setkami innych graczy w dzikim i nadprzyrodzonym świecie XVII wieku. Musisz połączyć siły, aby utrzymać ufortyfikowane twierdze przeciwko innym graczom i wrogim stworzeniom.