20 nowych gier na Game Passie. Tytuły Bethesdy pojawiają się na platformie

Niedawno pojawiły się informacje o nowych grach dostępnych na Game Passie, a listę można już zaktualizować, ponieważ platforma wzbogaci się o 20 nowych gier. Ma to związek z przejęciem Bethesdy przez Microsoft, a szczególnie ucieszy to fanów Doom, The Elder Scrolls, czy Fallout, którzy posiadają Game Passa. Sprawdźcie, jakie tytuły pojawią się w Xbox Game Pass.

Nowe gry na Game Passie

Marzec jest w tym roku wyjątkowo udany dla posiadaczy subskrypcji Xbox Game Pass. Niedawno informowaliśmy o nowych tytułach, które pojawią się na tej platformie, a Microsoft już zdążył podać, że pojawi się tam 20 kolejnych gier. Mowa tutaj o tytułach Bethesdy, wydawcy, który został wykupiony za przez firmę Billa Gatesa. Najbardziej znanymi grami za jakie odpowiada Bethesda to Doom, The Elder Scrolls, czy Fallout. Dla 18 milionów subskrybentów Game Passa to świetna wiadomość.

Lista nowych gier na Game Passa

Poniżej znajdziecie pełną listę nowych gier, które pojawią się w Game Passie:

game pass gry

Bethesda oficjalnie przejęta przez Microsoft

Nowe gry to następstwo przejęcia całego ZeniMax Media wraz z należącą do firmy Bethesdą i studiami, które odpowiadają za wspomniane wcześniej, dobrze znane tytuły. Microsoft transakcję zamknął w kwocie 7,5 miliarda dolarów, a Xbox zyskał takie zespoły deweloperskie, jak Bethesda Game Studios, id Software czy MachineGames. Z pewnością przyciągnie to dużą liczbę graczy, ponieważ studia pracują nad kolejnymi grami z serii The Elder Scrolls czy Wolfenstein, a także zupełnie nowym Starfield.

Bardzo możliwe, że niektóre tytuły będą ekskluzywne dla posiadaczy konsoli Xbox, a także subskrybentów Game Passa. Microsoft nie podał na tę chwilę informacji, czy będzie to czasowa wyłączność, co wpisuje się w aktualną politykę giganta, czy gry na stałe dostępne będą tylko dla Xboxa.

Źródło: Microsoft / USA Today