Aktualizacja Garmin Connect. Sprawdź, jakie zmiany wprowadzono w aplikacji Garmin

Garmin, lider w dziedzinie technologii fitness, właśnie zaprezentował gruntownie odświeżoną wersję swojej aplikacji Garmin Connect. Zmiany, które zadebiutowały na CES 2024, zapowiadają nową erę w personalizacji i jeszcze prostsze podejście do korzystania z urządzeń znanej amerykańskiej marki. Dowiedz się, co dokładnie przynosi aktualizacja Garmin Connect i korzystaj z nowych funkcjonalności bez skrępowania.

Optymalizacja Garmin Connect – co się zmienia?

Nowa wersja Garmin Connect to znacznie więcej niż tylko aktualizacja aplikacji. To krok w stronę bardziej intuicyjnego, spersonalizowanego i efektywnego śledzenia aktywności fizycznej. Co konkretnie przynosi optymalizacja aplikacji Garmin? Sprawdź poniżej. 

Kafelki z  danymi, które można dopasować do swoich potrzeb

Za kluczową nowość w Garmin Connect można uznać specjalne kafelki, które są intuicyjne i szybkie w dostępie, a dzięki temu pozwalają użytkownikom na bieżąco śledzić np. postępy w treningach, założone cele oraz różnorodne wskaźniki zdrowia. 

Garmin stawia zatem na jeszcze większą personalizację programu zgodnie z potrzebami konkretnej osoby. Użytkownicy mogą teraz dowolnie konfigurować swoje pulpity, wybierając, które płytki chcą widzieć na ekranie głównym. To oznacza, że każde menu aplikacji może być unikalne i w całości dostosowane do indywidualnych preferencji i celów treningowych danej osoby.

Jednocześnie nowa wersja Garmin Connect znacząco upraszcza dostęp do danych. Użytkownicy nie muszą już zagłębiać się w gąszcz menu i podmenu, aby znaleźć potrzebne informacje. Wszystko jest teraz dostępne na wyciągnięcie ręki, na jednym, spersonalizowanym pulpicie. 

Ponadto, dzięki możliwości wyboru, które dane są wyświetlane na ekranie głównym, użytkownicy mogą skupić się na tym, co dla nich najważniejsze. To z kolei może przyczynić się do większej motywacji i efektywności w realizacji celów fitness.

garmin connect aktualizacja ces 2024
fot. Garmin

Zmiany wizualne w Garmin Connect

Oprócz lepszej agregacji treści, Garmin Connect zmienia się także wizualnie. Nowy design jest nie tylko bardziej atrakcyjny dla oka, ale także odpowiada współczesnym trendom w projektowaniu interfejsów użytkownika. Wszystko po to, aby korzystało się z niego po prostu możliwie najprzyjemniej, a użytkownik miał nieodparte wrażenie, że ma do czynienia z produktem klasy premium.

Aktualizacja Garmin Connect – kiedy będzie dostępna?

Garmin zdecydował się na losowy wybór użytkowników do udziału w testach beta. Oznacza to, że nie wszyscy użytkownicy aplikacji otrzymają natychmiastowy dostęp do nowej wersji. Zamiast tego, wybrani użytkownicy otrzymują powiadomienia z zaproszeniem do udziału w programie beta. Skąd taki ruch? Amerykańska marka docenia feedback od użytkowników. Za pomocą zebranych w ten sposób informacji chce najpewniej dostosować swój program do ich realnych potrzeb i oczekiwań. 

Pełna wersja aplikacji ma zostać udostępniona wszystkim użytkownikom w pierwszej połowie 2024 roku. Garmin nie podał dokładnej daty wydania, ale zapowiedział, że będzie to miało miejsce po zakończeniu testów beta i wprowadzeniu ewentualnych poprawek.

Źródło:
  • https://www.digitaltrends.com/mobile/garmin-connect-redesigned-app-news-ces-2024/,
  • https://dailyweb.pl/ces-2024-garmin-connect-debiutuje-nowa-podobno-lepsza-wersja-aplikacji/
  • https://www.androidcentral.com/wearables/garmin-connect-beta-redesign-is-long-overdue
  • https://www.reddit.com/r/Garmin/comments/191lfgt/garmin_connect_revamp_is_coming_presentation/
  • https://medium.com/@fvfjsnn/garmin-unveils-revamped-connect-app-interface-at-ces-2024-a8e01b15dc6d,
  • https://www.androidcentral.com/wearables/garmin-connect-beta-redesign-is-long-overdue,https://www.yahoo.com/tech/garmin-revamping-connect-app-favorite-120000405.html