Poznaj funkcję Garmin Pay. Płać szybciej, wygodniej i bezpieczniej

Jeżeli zdecydowaliście się na inteligentny zegarek od Garmin, musicie wiedzieć, że oprócz sprzętu klasy premium, otrzymacie mnóstwo funkcjonalności ułatwiających codzienne życie. Jedną z nich jest doceniony przez wielu system płatności Garmin Pay. Dowiedzcie się, co może dać Wam w praktyce i dlaczego warto z niego korzystać.

Bezpieczne płatności z Garmin Pay

Zdarza się Wam zapomnieć portfela? Od teraz to nie problem. Otóż bez względu na to, czy chcecie zapłacić za poranną kawę, robicie weekendowe zakupy w supermarkecie, czy np. zamawiacie bilet w kinie, dzięki zaawansowanemu systemowi płatności Garmin, zapłacicie za to wszystko za pomocą swojego zegarka. A co najważniejsze – wygodnie i bezpiecznie.

Mówiąc wprost, płatności zbliżeniowe Garmin Pay, które umożliwiają wybrane akcesoria wearables niniejszego producenta, to system opracowany z myślą o osobach, stale pozostających w ruchu oraz ceniącym sobie przy tym komfortowe, nowoczesne i godne zaufania rozwiązania.

Trzeba jasno zaznaczyć, że jak to w przypadku pieniędzy i danych osobistych bywa, zadbano tutaj również o wysoki poziom bezpieczeństwa. W efekcie usługa Garmin Pay skutecznie chroni wszystkie dane, które jej przekażecie, podpinając swoją kartę. 

Jak to wygląda w praktyce? Garmin nie przekazuje żadnych wrażliwych danych płatnika do sprzedawcy i nie przechowuje informacji o kartach bezpośrednio na urządzeniach oraz na wewnętrznych serwerach. W funkcjonowaniu Garmin Pay wykorzystuje natomiast przypisane do zegarka informacje i kody weryfikacyjne – przy czym robi to wyłącznie w momencie płacenia za pośrednictwem urządzenia.

Jak to działa? Kto może skorzystać z Garmin Pay?

Płatności zbliżeniowe Garmin Pay dostępne są w wybranych smartwatchach tego producenta

Warto wspomnieć, że Garmin ponad wszystko stawia na wygodę użytkowników, dlatego dzięki Garmin Pay skorzystacie z tych samych kart, których używacie na co dzień. Później, wystarczy już tylko, że podacie odpowiednie hasło, wybierzecie adekwatną kartę kredytową przypisaną do konta, a następnie przyłożycie nadgarstek do czytnika kart. Proste? Proste. A jakie wygodne!

garmin pay

Trzeba również zaznaczyć, że jednym z głównych atutów płatności zbliżeniowych Garmin jest szeroka kompatybilność z różnymi kartami kredytowymi i debetowymi wiodących banków, w tym np. Visa® i MasterCard®. Musicie jedynie dodać je do wirtualnego portfela w swoim zegarku Garmin. Co ciekawe, czeka w nim mnóstwo atrakcyjnych konkursów i bonusów, które mają stanowić formę gratyfikacji za korzystanie z usługi.

Gdzie zapłacimy za pomocą Garmin Pay?

Z Garmin Pay możecie korzystać niemal w każdym miejscu, gdzie dostępne są płatności zbliżeniowe. Liczba sklepów i banków współpracujących z producentem jest imponująca i stale się powiększa. Wszystkich aktualnych partnerów płatności mobilnych Garmin Pay możecie sprawdzić bezpośrednio na stronie producenta.  

garmin pay płatności zbliżeniowe

Ale to nie wszystko. System płatności zbliżeniowych Garmin obsługuje płatności w największych przedsiębiorstwach transportowych na świecie. Dzięki temu, mając na ręku zegarek Garmin, za bilet zapłacisz jednym dotknięciem, bez zbędnego i uciążliwego szukania portfela w zatłoczonym metrze podczas zagranicznej wycieczki.

Proponowane urządzenia z usługą Garmin Pay