Skorzystaj z YouTube Premium przez dwa miesiące za darmo

Brak reklam oraz możliwość odtwarzania wszystkich filmów i muzyki w tle to największe zalety subskrypcji YouTube Premium. Od teraz można przetestować ją aż przez 2 miesiące. Co lepsze, nie płacąc za to ani złotówki. Jak to możliwe? YouTube ogłosił właśnie, że wprowadza promocję, mającą zachęcić kolejne osoby do skorzystania ze swoich usług. Dowiedz się, co jeszcze można zyskać.

YouTube Premium – co w pakiecie?

Osoby, które subskrybują dostęp do YouTube Premium mają możliwość oglądania wszystkich treści w serwisach YouTube, YouTube Music oraz YouTube Kids bez męczących reklam. Mogą je także swobodnie odtwarzać w tle, kiedy np. korzystają z innych aplikacji lub ekran ich smartfona czy tabletu zostanie wygaszony.

Dodatkowo subskrybenci pakietu Premium bez problemu pobiorą wymienione materiały – pojedynczo lub w postaci playlisty – a następnie będą mogli  odtworzyć je później, znajdując się np. poza zasięgiem internetu albo w sytuacji, gdy wykorzystają pakiet danych.

youtube premium promocja
fot. YouTube

YouTube Premium przez 2 miesiące za 0 zł

Zasady promocji

Oferta przygotowana przez YouTube obejmuje 2 miesięczną subskrypcję YouTube Premium za 0 zł. Po tym czasie użytkownik będzie mógł samodzielnie zadecydować, czy chce przedłużyć korzystanie z platformy w tej formie. 

Jeśli tak, opłata po tym czasie wyniesie 23,99 zł za miesiąc i będzie pobierana cyklicznie z jego karty, o której numer zostanie poproszony w adekwatnym momencie. Jeśli z kolei stwierdzi, że nie chce ponosić opłat może bez konsekwencji zrezygnować po okresie próbnym, o czym zostanie dodatkowo poinformowany na 7 dni przed jego ostatecznym upłynięciem.

Do kogo skierowana jest oferta?

Z promocji na subskrypcję YouTube Premium przez 2 miesiące za 0 zł mogą skorzystać wyłącznie osoby, które są nowymi subskrybentami. Opcja nie jest dostępna dla osób, które kiedyś korzystały z pakietu Premium i teraz do niego powracają.