3 miesiące bezpłatnego YouTube Premium dla użytkowników Discord Nitro. Jak to zrobić?

Discord połączył siły z YouTube i oferuje aż 3 miesiące bezpłatnego dostępu do YouTube Premium. Oferta dotyczy tylko użytkowników Discord Nitro. Chcesz skorzystać z tej promocji? Sprawdź, jakie kryteria musisz spełnić, wykonaj kilka kroków i ciesz się darmowym kontem YouTube Premium.

Darmowe konto Premium na YouTube dla użytkowników Discord Nitro

Discord to obecnie jeden z popularniejszych komunikatorów dla graczy. Discord Nitro to jego płatna subskrypcja, która wprowadza dodatkowe usprawnienia i funkcje. W tej rozszerzonej wersji możliwe jest m.in. korzystanie z niestandardowych emoji, przesyłanie większych plików, streamowania gier w wyższej rozdzielczości przy wysokiej liczbie klatek na sekundę oraz personalizowanie swojego profilu.

Teraz do puli dodatkowych korzyści dołącza możliwość bezpłatnego korzystania z konta Premium na YouTubie. To kusząca propozycja, zważając na fakt, że standardowo subskrypcja kosztuje 23,99 zł miesięcznie. 

YouTube Premium daje użytkownikom możliwość oglądania wszystkich treści bez reklam, możliwość pobierania treści na urządzenie mobilne oraz opcję słuchania ścieżki audio YouTube’a po wygaszeniu ekranu. W pakiecie otrzymujemy również YouTube Music.

_______________________________________

Przeczytaj także:

discord


Jak uzyskać 3 miesiące bezpłatnego YouTube Premium z Discord Nitro?

Oferta YouTube Premium dla użytkowników Discord Nitro jest ważna od 10 sierpnia do 30 października. Aby móc ubiegać się o 3 miesiące YouTube Premium od Discord, musisz mieć subskrypcję Discord Nitro oraz być nowym subskrybentem YouTube Premium. 

Twoje konto nie kwalifikuje się, jeśli wcześniej korzystałeś z subskrypcji YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red lub Muzyki Google Play. Aby aktywować subskrypcję YouTube Premium, musimy mieć podpiętą kartę płatniczą pod konto Google.

Oto kilka kroków, które trzeba wykonać, aby odebrać kod:

  1. Otwórz aplikację internetową lub komputerową Discord i kliknij ikonę koła zębatego Ustawienia w lewym dolnym rogu ekranu. W aplikacji Discord dotknij awatara swojego profilu.
  2. W panelu po lewej stronie Discorda, kliknij na Prezenty w Ustawieniach płatności. W aplikacji na dolnym pasku nawigacyjnym i przewiń w dół, aż znajdziesz opcję „Nitro Prezenty”.
  3. W tym miejscu powinieneś zobaczyć opcję odebrania prezentu – trzymiesięcznego abonamentu YouTube Premium.
  4. Kliknij „Zobacz kod”, aby wyświetlić kod próbny YouTube Premium oraz „Kopiuj”, aby skopiować kod do schowka i naciśnij przycisk „Zrealizuj”, aby aktywować bezpłatną 3-miesięczną subskrypcję YouTube Premium.
  5. Wygenerowany kod wystarczy wkleić na stronie YouTube’a podczas rejestracji do usługi Premium.

Po zakończeniu darmowego okresu próbnego subskrypcja kosztuje 23,99 złotych miesięcznie.

Źródło: discord.com