Wasserstein ogłosił nową linię akcesoriów dla zegarków Fitbit by Google

Wychodząc naprzeciw wygodzie użytkowników, firma Wasserstein stworzyła serię przydatnych akcesoriów dla urządzeń spod szyldu amerykańskiej marki, którą nazwała „Made for Fitbit”. W tym wyjątkowym pakiecie znajdziemy m.in. podkładkę ładującą dla najnowszych zegarków: Sense 2 i Versa 4 oraz urządzeń z linii Pixel od Google. Dowiedz się więcej.

Akcesoria „Made for Fitbit”

Znana m.in. z produkcji sprzętu smart home firma Wasserstein postanowiła pomóc w wygodnym korzystaniu z urządzeń marki Fitbit by Google i stworzyła zestaw lifestyle’owych akcesoriów, które mają sprawić, że stanie się to niewymuszoną przyjemnością. Wśród wyjątkowej oferty znalazły się m.in.:

  • stacja ładująca wiele urządzeń na raz
  • ochraniacz ekranu dla modeli: Versa 4, Sense 2 oraz Charge 5.
  • clip holder dla zegarków Fitbit Versa 4, Sense 2 i Charge 
Jak można się łatwo domyślić, największe zainteresowanie wzbudza podkładka ładująca. Nic dziwnego, ponieważ stworzono ją w wyjątkowo przemyślany sposób. Otrzymała ona specjalne adaptery do ładowania zegarków: Versa 4, Sense 2 oraz Charge 5. Przewidziano w niej również miejsce na smartfon lub słuchawki z linii Pixel by Google. To właśnie dla nich pojawiły się tu dwa porty USB-C, tworząc tym samym genialne centrum zarządzania energią dla wszystkich urządzeń ekosystemu amerykańskiej marki. Niestety zabrakło tu możliwości ładowania indukcyjnego
 
A klips i ochraniacz ekranu? Ten pierwszy jest alternatywą dla noszenia urządzenia na nadgarstku, bo pozwala bezpiecznie przypiąć korpus zegarka do spodni lub koszulki. Natomiast roli ochraniacza raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć – ma po prostu zabezpieczać ekran urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

Przeczytaj też:

akcesoria fitbit
fot. wasserstein-home.com

Dostępność i cena akcesoriów Wasserstein

Według informacji płynących zza granicy, klips i ochraniacz mają być dostępne jeszcze we wrześniu, a stacja ładująca dla urządzeń Google pojawi się dopiero w drugiej połowie października. Ceny w promocji na start kształtują się następująco:

  • stacja ładująca – około 75 USD, czyli mniej więcej 350 zł,
  • ochraniacz – około 14 USD, czyli mniej więcej 65 żł,
  • klips – około 13 USD, czyli mniej więcej 60 zł. 
Źródło: wasserstein-home.com, androidcentral.com