Akcesoria do Apple Watch. W co warto zainwestować, kupując smartwatch z logiem nadgryzionego jabłka?

Dobry smartwatch to połowa sukcesu. Bezproblemowo pokaże podstawowe parametry organizmu, podsumuje dane związane z odbytym treningiem i da znać, gdy z naszym organizmem zadzieje się coś nieprzewidzianego. Ale czy to wszystko? Pamiętajcie, że aby wybrany sprzęt posłużył jak najdłużej, a korzystanie z niego było nie tylko przydatne, ale i komfortowe, warto dodatkowo zainwestować w dedykowane mu akcesoria. Ten artykuł podpowie, w co wziąć pod uwagę, kupując smartwatch spod szyldu Apple.

Apple Watch – czy warto?

Smartwatche Apple zostały zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych, pełnych życia i świadomych swojego ciała. Trzeba jednak zaznaczyć, że oprócz pełnej gamy funkcji monitorujących zdrowie i weryfikujących wykonane treningi, oferują również mnóstwo opcji telefonicznych, organizatorskich i multimedialnych. Jednym słowem, są sprzętem kompletnym, który z poziomu nadgarstka użytkownika pozwala na organizację dnia oraz wyznaczanie i realizowanie założonych celów.

Oferta inteligentnych zegarków Apple jest imponująca. Można wybierać spośród Apple Watch linii Watch Series 3 –7 oraz Watch Series SE

Na rynku spotkasz również modele Apple Watch z dopiskiem Nike+, które mogą pochwalić się wbudowaną aplikacją Nike Run Club – polecana jest ona w szczególności biegaczom. 

Podsumowując, można uznać, że zegarki Apple to symbol technologicznej innowacji, dążenia do doskonałości oraz konsekwencji w budowaniu wizerunku. Od lat nieprzerwanie wiodą prym w wyznaczaniu trendów w sektorze wearables. 

Co przyda się do Apple Watch?

Oprócz doskonałych inteligentnych zegarków, Apple zainwestowało również swój czas i energię w dedykowane im akcesoria. Dzięki temu każdy szczęśliwy posiadacz Apple Watch może być spokojny o jego wytrzymałość, korzystać z urządzenia wygodnie i z oczekiwanym efektem, a przy tym cieszyć się jego niebanalnym wyglądem. O co konkretnie chodzi?

Wygląd

Nic nie pozwoli dopasować smartwatcha do różnych stylizacji i okazji tak, jak konkretny pasek lub bransoleta. Dzięki nim możesz nadać swojemu zegarkowi sportowego, eleganckiego albo po prostu casualowego stylu. 

Zainwestowanie w pasek na każdą okazję da Ci pewność, że bez względu na to, czy wybierasz się na poranny jogging, czy biznesowe spotkanie, Twój zegarek zawsze będzie wyglądał odpowiednio i dopasuje się do aktualnego outfitu. Co więcej, kupując pasek lub bransoletę, z reguły możesz wybierać spośród różnych kolorów oraz materiałów i faktur, z jakich są one zrobione. Zatem jak to się mówi: choice is yours.

Zobacz wszystkie paski i bransolety do Apple Watch w x-kom 

Bezpieczeństwo

Aby zapewnić swojemu zegarkowi Apple bezpieczeństwo i cieszyć się nim długi czas, warto zainwestować w case i szkło na wyświetlacz, które ochronią go przed nieprzewidzianymi uszkodzeniami mechanicznymi. 

Ale to nie wszystko. Miejsca na elementy sterujące w etui Apple są zaprojektowane tak, aby każda akcja była komfortowa i skutkowała natychmiastową reakcją urządzenia. Masz więc pewność, że dobrze dobrane etui będzie praktycznie niezauważalne, a skutecznie ochroni korpus zegarka. Z kolei szkło hartowane lub dedykowana folia na wyświetlacz sprawią, że będziesz się cieszyć jego genialnym wyglądem bez najmniejszych zadrapań i brzydko wyglądających rys.

Sprawdź etui i folie ochronne do smartwatchy w sklepie x-kom 

Wygoda

Dobra ładowarka to gwarancja, że Twojemu zegarkowi nigdy nie zabraknie energii. Szczególnie wtedy, gdy będziesz go potrzebować. Pozwól sobie na luksus zapomnienia i miej ją zawsze pod ręką. 

Możesz też skorzystać z dedykowanego dla Apple Watch powerbanka, który uzupełni energię Twojego sprzętu, nawet gdy znajdziesz się w sytuacji bez dostępu do gniazdka, np. w podróży czy podczas wycieczki do lasu lub w góry. Zainwestuj w niezbędne akcesoria dbające o energię smartwatcha i zyskaj gwarancję, że inteligentny zegarek Apple dotrzyma Ci kroku w każdej sytuacji.