Wygląda na to, że nadchodzą nowe zegarki Fitbit. Na horyzoncie pojawiły się modele Sense 2 i Versa 4

Firma Wasserstein opublikowała na YouTube film instruktażowy do obsługi smartwatchy amerykańskiego producenta. Co ciekawe, nie tylko tych, które aktualnie są w obiegu. Pojawiają się w nim bowiem nowe, wyczekiwane przez wielu modele zegarków Fitbit: Sense 2 i Versa 4. Mimo że materiał ten został szybko usunięty, zdążył zrobić niemałe zamieszanie i dać nadzieję na rychłą premierę kolejnych urządzeń kultowej marki.

Fitbit Sense 2 i Fitbit Versa 4 coraz bliżej

Skąd to poruszenie? Otóż wspomniany filmik zawiera instrukcję „Tutorial for Fitbit Versa 4 / Sense 2 Screen Protector”. Jego upublicznienie oznacza, że marka Wasserstein wprost informuje o stworzeniu osłony ekranu dla obecnych, ale i nadchodzących smartwatchy – Versa 4 i Sense 2. Potwierdza też w ten sposób, że nie są one mrzonką, a realnymi produktami, które prędzej czy później będą miały swoją premierę.

fitbit charge 5

Co ciekawe zegarki, które pojawiły się w klipie Wasserstein, najpewniej nie są nowymi urządzeniami Fitbit, ponieważ przycisk, czujnik i wycięcie pozostają tu w niezmienionym miejscu. Natomiast według wszystkich dotychczasowych informacji konstrukcja Versa 4 i Sense 2 ma zostać nieco zmodernizowana. 

Sprawdź też:

🏃 Test i recenzja Fitbit Sense. Smartwatch, jakiego jeszcze nie było?

🏃 Fitbit Sense i Versa 3 pokażą poziom natlenienia krwi. Ulepszona ma być w nich także obsługa głosowa

Fitbit Versa 3

Versa 4 i Sense 2 – co wiadomo na ten moment?

Zagraniczne media spekulują, że w tutorialu można doszukać się większej ilości szczegółów. Według portali branżowych filmik Wasserstein potwierdza, że akcesoria dla nowych zegarków amerykańskiej marki będą kompatybilne z ich poprzednimi wersjami –  co jednoznacznie wskazuje na to, że zegarki otrzymają niezmieniony rozmiar ekranu . Mówi się też, że Sense 2 i Versa 4 nadal pozostaną na autorskim Fitbit OS, nie przechodząc tym samym na Wear OS 3, mimo że firma została już dawno została przejęta przez Google. 

Po nadchodzących modelach Sense 2 i Versa 4 na pewno możemy spodziewać się także mnóstwa precyzyjnych czujników oraz rozbudowanych narzędzi kontroli organizmu, snu i stresu. 

Źródło: 9to5google.com, mobilesyrup.com