Huawei Watch Buds. Smartwatch i słuchawki w jednym

Kiedy myślisz, że w technologicznym świecie już niemal nic nie może Cię zaskoczyć, to miej pewność, że zaraz się to stanie. Przykład? Marka Huawei wydała innowacyjny zestaw wearables, na który składają się słuchawki i zegarek. Tak ciekawy tandem to sposób na to, by to co najważniejsze mieć zawsze w zasięgu swojej ręki. Odkryj Huawei Watch Buds i przekonaj się, co oferuje sprzęt 2 w 1 od znanego producenta.

Huawei Watch Buds z słuchawkami w pakiecie

Zestaw 2 w 1 pomysłu Huawei zasługuje, żeby o nim mówić – szczególnie przez wzgląd na zaawansowaną formę, jakość wykonania i funkcjonalność. Tym razem, znany na całym świecie producent oddaje do dyspozycji użytkownika dobrej jakości smartwatch w pakiecie z bezprzewodowymi słuchawkami. Co ciekawe, urządzenia te mogą działać zupełnie oddzielnie, ale w ostatecznym rozrachunku są od siebie zależne. O co dokładnie chodzi? Dowiedz się więcej o hybrydowym zestawie do noszenia Huawei Watch Buds.  

Zegarek Watch Buds

W smartwatchu Watch Buds wyróżnia się przede wszystkim forma, a konkretniej wodoszczelna obudowa, korpus ze stali nierdzewnej i multibarwny ekran z otwieraną pokrywą. To ta ostatnia pozwala na ukrycie słuchawek wewnątrz smartwatcha, który pełni dla nich nie tylko rolę „ochraniacza”, ale i magnetycznego etui ładującego. Plotki głoszą, że zaimplementowany tu zawias ma wytrzymywać około 100 000 ruchów klapką na linii góra-dół. 

Sam smartwatch Huawei utrzymany jest w klasycznym tonie i został bardzo estetycznie wykonany. Paski dostępne w podstawowej wersji są skórzane, co nadaje mu elegancji, a dotykowy wyświetlacz AMOLED 1,43″ pokryto zakrzywionym szkłem 3D, które ma go chronić prze uszkodzeniami i zarysowaniami w różnych sytuacjach.

Na pokładzie Huawei Watch Buds znajdziemy też mnóstwo opcji monitorowania zdrowia, w tym pomiar tętna, saturacji krwi, snu i poziomu stresu. Nadgarstkowe urządzenie trafi też w gusta osób aktywnych, bo oferuje ponad 80 dedykowanych trybów treningowych. Każdy z treningów zostanie też dokładnie zweryfikowany przez nadgarstkowe urządzenie Huawei, które szybko i efektywnie przeanalizuje zebrane dane, np. z modułu GPS. Można mieć więc pewność, że każdy fan sektora wearables znajdzie tu coś dla siebie.

Należy także wspomnieć, że model Watch Buds to zaawansowane narzędzie komunikacyjne, organizacyjne i multimedialne. Bez problemu współpracuje ze smartfonami na systemach EMUI 12, Android 7.0, iOS 9.0 lub nowszymi, przedłużając tym samym ich funkcjonalności, np. pozwalając na przeprowadzanie połączeń głosowych lub podgląd wiadomości z telefonu i wybranych aplikacji. Oferuje też całą masę funkcji przydatnych na co dzień, w tym budzik, stoper, kalendarz oraz opcję wykrywania smartfona. Sprzęt Huawei jest intuicyjny w obsłudze i według producenta jego bateria ma wytrzymywać aż do 3 dni na jednym ładowaniu.

Odkryj zegarki Huawei:


Huawei Watch Buds / fot. Huawei

Słuchawki w pakiecie Huawei Watch Buds 

Słuchawki dołączone do Huawei Watch Buds wyglądają bardzo klasycznie, a przy tym są zupełnie bezprzewodowe – o prostej, dousznej konstrukcji. Mogą też pochwalić się wodoodpornością na poziomie  IP54. Łączą się ze smartfonem za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth 5.2 i obsługują formaty audio AAC, SBC i L2HC HD. 

Bezprzewodowe słuchawki z zestawu Watch Buds otrzymały także aktywną redukcję szumów ACC, która zapewnia mocne, czyste i niczym niezakłócone brzmienie – nawet, jeśli akurat znajdujemy się w głośnym otoczeniu i warunki nie do końca temu sprzyjają. Mają też obsługiwać autorskie technologie marki Huawei, w tym Triple Adaptive EQ i Adaptive Identification Technology.

Warto wspomnieć, że za pomocą słuchawek z hybrydowego zestawu Huawei z powodzeniem przeprowadzimy połączenia głosowe, które będą dobrej jakości. Odpowiada za nie wbudowany mikrofon z redukcją szumów otoczenia. Z kolei bateria dousznego sprzętu wytrzymuje około 4 h odtwarzania muzyki /2,5 h rozmów przy wyłączonej redukcji szumów albo 3 h odtwarzania muzyki /2 h rozmów przy włączonej redukcji szumów. Po jej wyczerpaniu, można doładować energię, umieszczając słuchawki w magnetycznym korpusie zegarka – niczym w etui ładującym. 

Każda z muzycznych pchełek waży zaledwie po 4 gramy, co w ostatecznym rachunku nie powinno zbytnio wpływać na wagę całego smartwatcha. 

Jak tylko zestaw Huawei Watch Buds pojawi się w x-komie, wrócimy do Was z tą informacją! Tymczasem przyznajcie się, kto chciałby z niego korzystać? 

Źródło: consumer.huawei.com, whathifi.com