Nowe słuchawki Galaxy Buds 2 Pro onieśmielają dźwiękiem, wyglądem i specyfikacją

Nowe muzyczne pchełki w portfolio marki Samsung to gratka nie tylko dla miłośników mocnych i klarownych brzmień, ale i funkcjonalności. Oprócz wielowymiarowego i krystalicznie czystego dźwięku przynoszą bowiem opcje, które sprawiają, że ich użytkowanie staje się niewymuszoną przyjemnością. Poznaj pełną gamę możliwości, które oferują premierowe słuchawki Galaxy Buds 2 Pro.

Poczuj rytm z Galaxy Buds 2 Pro

Nowe słuchawki Samsung zostaną docenione przez każdego entuzjastę dobrych brzmień. Powód? Galaxy Buds 2 Pro wznoszą użytkownika na wyższy poziom obcowania z dźwiękami. Za niesamowite doznania odpowiada tu m.in. dwudrożny głośnik, składający się z części niskotonowej, odpowiedzialnej za głębokie basy, oraz wysokotonowej, dbającej o szczegółowe, wyższe dźwięki.

Muzyka to jednak nie wszystko. Zatem, gdy przyjdzie pora na obejrzenie filmu, czy odświeżenie ulubionego serialu, na tym polu słuchawki Galaxy Buds 2 Pro również sprawdzą się doskonale. Wszystko dzięki innowacyjnej technologii przestrzennej emisji dźwięku, która gwarantuje wrażenia podobne do tych, które znamy z kina. Z kolei tryb śledzenia ruchów głowy w nowych pchełkach od Samsung pozwoli poczuć zupełnie inny, lepszy sposób wyłapywania dźwięków, np. podczas gamingu.

Samsung Buds 2 Pro

ANC i tryb dźwięków otoczenia

Galaxy Buds 2 Pro mogą pochwalić się też funkcjami, które czynią z nich produkt klasy premium. Chodzi m.in. o aktywną redukcję szumów (ANC), która w tej generacji słuchawek jest jeszcze bardziej dopracowana. Eliminuje ona hałas z otoczenia i pozwala skupić się wyłącznie na dobrym brzmieniu. Co ciekawe, poziom redukcji szumów można regulować za pośrednictwem aplikacji, w zależności od warunków, które nas otaczają.

W kontrze do ANC, mamy tu też do dyspozycji tryb dźwięków otoczenia, który pozwala na dopuszczanie odgłosów z zewnątrz. Sprawa przydatna szczególnie w sytuacjach, kiedy chcemy kontrolować to, co dzieje się wokół nas, np. podczas jazdy na rowerze. Dla komfortu i bezpieczeństwa użytkownika Galaxy Buds 2 Pro pozwalają wybrać jeden z trzech poziomów dopuszczania dźwięków.

Komfortowe rozmowy

Premierowe słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 Pro są także doskonałym narzędziem do rozmów – zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Urządzenie posiada aż trzy wbudowane mikrofony i zostało wyposażone w najlepsze technologie wspomagające komunikację na odległość. To właśnie dzięki temu, nowe słuchawki Samsung oferują mocny i wyraźny dźwięk w trakcie każdego połączenia – bez zakłóceń i bez nieporozumień.

Mało tego, rozmowami poprzez Galaxy Buds 2 Pro można też wygodnie nawigować za pomocą panelu dotykowego na powierzchni słuchawek, albo za pośrednictwem sparowanego z nimi smartfona Samsung lub zegarka Galaxy Watch. Wszystko dla jeszcze większej wygody użytkownika.

Kompatybilność i zaplecze systemowe

Słuchawki Galaxy Buds 2 Pro można ładować bezprzewodowo, korzystając z ładowarki indukcyjnej, lub za pomocą funkcji PowerShare w telefonie Samsung. Urządzenie oferuje wbudowaną baterię 61 mAh i akumulator w etui 500 mAh. W praktyce oznacza to, że z włączoną opcją ANC jest w stanie odtwarzać muzykę przez 5h oraz umożliwiać rozmowy przez 3,5h. Z kolei wraz z etui będzie to kolejno: 18h na muzykę i 14 h na rozmowy. Jeśli natomiast wyłączymy aktywną redukcję szumów, czas ten automatycznie wydłuży się jeszcze bardziej.

Warto też zaznaczyć, że Galaxy Buds 2 Pro z poszczególnymi urządzeniami mobilnymi jest szybkie i nieskomplikowane. Wystarczy jedynie otworzyć etui w pobliżu smartfona, tabletu, komputera lub telewizora Samsung i potwierdzić powiadomienie na ekranie. Co więcej, słuchawki Galaxy Buds 2 Pro potrafią automatycznie przełączać się pomiędzy poszczególnymi urządzeniami swojego ekosystemu, np. podczas oglądania filmu na tablecie lub telewizorze, słuchawki automatycznie przełączają się na smartfon, aby odebrać połączenie. Z kolei po jego zakończeniu łączą się ponownie z pierwotnym urządzeniem.

Galaxy Buds 2 Pro komunikują się z innymi sprzętami za pomocą modułu Bluetooth 5.3. Są wodoodporne i bardzo lekkie. Aerodynamiczna konstrukcja sprawia, że noszenie ich w uszach jest niemal nieodczuwalne, a przez to bardzo komfortowe. Urządzenie dostępne jest w trzech kolorach: białym, grafitowym i lawendowym.