Korzystaj z aplikacji Strava szybciej z zegarkami i bandami Huawei

Dla osób aktywnych, oprócz odpowiednich narzędzi, liczy się dobra dawka motywacji. Bywa ona nieoceniona, kiedy dopadnie je zmęczenie, albo po prostu przysłowiowy leń. A jak wiadomo, nic tak nie motywuje jak współzawodnictwo i możliwość tworzenia społeczności, która wspiera się w zdrowym i aktywnym trybie życia. Okazuje się, że od teraz będzie to jeszcze łatwiejsze – z aplikacją Strava i urządzeniami ubieralnymi Huawei.

Aplikacja Strava – co oferuje?

Strava to program mobilny, który uwielbiany jest przez aktywnych użytkowników na całym świecie. Powód? Aplikacja amerykańskiej firmy w prosty sposób pozwala weryfikować szczegółowe dane na temat treningów oraz uczestniczyć w rozbudowanej społeczności, która skutecznie motywuje do realizacji kolejnych etapów na drodze do wymarzonej formy. 

Mówiąc najprościej, kompleksowa propozycja, która powstała 13 lat temu i szturmem podbiła serca użytkowników na całym świecie, stanowi skondensowaną dawkę wiedzy na temat aktywności. Dzięki niej można też szczegółowo porównywać swoje osiągnięcia treningowe i na tej podstawie wyznaczać cele, które w perspektywie mają za zadanie pozytywnie wpływać na kondycję i zdrowie użytkownika, dbając tym samym o jego rozwój i samopoczucie. 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź:

🚴 Aplikacja Strava – jak działa? Podpowiadamy, co warto wiedzieć o popularnej aplikacji sportowej

aplikacja strava
fot. Strava / Facebook

Strava na zegarkach i opaskach marki Huawei

Od teraz aplikacja Strava będzie także dostępna z poziomu wszystkich zegarków i smartbandów marki Huawei. 

Twórcy popularnych urządzeń ogłosili niedawno wprowadzenie tej możliwości na rynek europejski z nadzieją na jeszcze lepsze doświadczenia użytkowników korzystających z ich sprzętu wearables.

Kluczem do sukcesu ma być swobodny przepływ danych pomiędzy platformą Huawei Zdrowie, a popularną aplikacją sportową. W ten sposób Strava zgromadzi dane o aktywnościach sportowych, a następnie pozwoli szybko je opublikować w ramach swojej globalnej społeczności. I co najważniejsze – z poziomu nadgarstka, na którym jest opaska lub smartwatch Huawei!

Jak włączyć aplikację Strava na zegarku Huawei?

Chcesz włączyć Strava na swoim urządzeniu marki Huawei? To bardzo proste. Wystarczy, że:

  1. Zalogujesz się do aplikacji Huawei Zdrowie, 
  2. Klikniesz w „Me”,
  3. Wybierzesz opcję „Zarządzanie prywatnością”, a następnie „Udostępnianie danych i autoryzacja”,
  4. Klikniesz w „Strava” i „Połącz ze Strava”, a następnie zalogujesz się w portalu Strava,
  5. Klikniesz „Autoryzuj” i w ten sposób umożliwisz aplikacji Huawei Zdrowie na połączenie z kontem Strava.
Źródło:  Huawei