Te zdjęcia zapierają dech w piersiach! Do ich stworzenia wystarczyła aplikacja do edycji zdjęć Bazaart

Historia tych zdjęć jest krótka, a osiągnięty nimi efekt po prostu niesamowity. Marka Apple wyróżniła osiem obrazów z bazy Shot on iPhone, które na jej prośbę zostały podrasowane przez australijską graficzkę Gaię Barnatan. Co ciekawe, użyła ona do tego wyłącznie… aplikacji do obróbki zdjęć na smartfony o wdzięcznej nazwie Bazaart. To właśnie ona jest odpowiedzialna za tę niecodzienną ucztę dla oczu. Sprawdźcie sami!

Zdjęcia od Apple, możliwości od Bazaart

Efekty współpracy marki Apple z renomowanym graficzką Gaią Barnatan (działającą pod nickiem @liquid_pink) możemy od niedawna podziwiać na oficjalnym instagramowym profilu amerykańskiego producenta, który dumnie krzyczy z posta, że powstały one za pomocą iPhone’a.  

Rzecz wygląda tak, że australijska artystka otrzymał do swojej dyspozycji osiem wyróżnionych przez Apple fotografii, z których stworzyła cztery wyjątkowe i zupełnie nieszablonowe kolaże. Zrobiła to rzeczywiście wyłącznie za pomocą Bazaart i iPhone’a. 

Trzeba jednak zaznaczyć, że apka Bazaart działa też na systemie Android, więc w zasadzie każdy może czerpać z jej dobrodziejstw! 

A efekty? Znajdziecie je poniżej.    

W tym miejscu warto też przypomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Apple wykorzystuje fotografie z obszernej bazy Shot on iPhone do współpracy z artystami i tworzenia nietuzinkowych obrazów. Producent sukcesywnie wyróżnia w ten sposób przypadkowych autorów fotografii, jednocześnie promując swoje urządzenia i ich możliwości. 

Bazaart – co oferuje? 

Chcesz poczuć się niczym prawdziwy artysta? Bazaart Ci na to pozwoli. Wystarczy, że masz pod ręką smartfon z odpowiednim oprogramowaniem.

Łącznie wielu zdjęć w jedno, tak jak powyżej, to tylko mała część potencjału aplikacji. Program do edycji zdjęć i wideo na smartfony sprawdza się bowiem zarówno dla pasjonatów tworzenia nieszablonowych materiałów, jak i firm, które chcą tworzyć projekty graficzne promujące ich usługi.

Do dyspozycji jest tu np. magiczna gumka, która współpracując ze sztuczną inteligencją, pozwala na sprawne usunięcie tła z dowolnego zdjęcia i dodanie własnego pejzażu, lub na pozostawienie projektu w stanie „surowym”. Z kolei bezpłatne szablony, zdjęcia, tła, naklejki, kształty, filtry, nakładki i czcionki pozwalają na personalizację każdego małego dzieła sztuki „pod siebie”. 

Zachęcająco działa też fakt, że aplikacja Bazaart jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze, a na całym świecie pokochało ją mnóstwo ludzi, którzy pragną rozwijać swoją kreatywność. Program pozwala też błyskawicznie podzielić się efektami  na portalach społecznościowych, w tym m.in. na Instagramie, WhatsApp, Facebooku, Twitterze i wielu innych. 

Podstawowa wersja aplikacji Bazaart jest darmowa, za opcję premium trzeba jednak dopłacić. Pobierzesz ją w sklepach: Google Play oraz AppStore

bazaart aplikacja do zdjęć
fot. bazaart.me