CapCut to najnowszy edytor wideo i trend na TikToku

TikTokowe trendy to tylko chwila rozrywki dla widzów, ale dla twórców przygotowanie krótkiego filmiku często wymaga sporego nakładu pracy. Najnowsze szaleństwo na TikToku obejmuje edycję wideo wykonaną za pomocą aplikacji CapCut. W tym artykule przyjrzymy się trendowi CapCut, aby dowiedzieć się, czym jest i jak go wykonać.

Czym jest hitowa aplikacja CapCut?

CapCut to bezpłatna, kompleksowa aplikacja do edycji wideo, która pomaga tworzyć niesamowite filmy. Najnowsza chińska aplikacja, która znajduje się na szczycie zagranicznych list przebojów, pochodzi od właściciela TikToka, ByteDance. CapCut pozwala użytkownikom nie tylko dodawać kolekcję naklejek, filtrów i efektów, ale ma również prostą w użyciu funkcję zielonego ekranu, funkcję powiększania, która działa jak efekt Kena Burnsa i wiele więcej.

Użytkownicy aplikacji nie muszą się martwić opłatami za muzykę, ponieważ CapCut ma bibliotekę licencjonowanych klipów dźwiękowych, których mogą użyć, aby urozmaicić swoje treści. 

W ciągu ostatniego roku TikTok wzmacniał swój muzyczny arsenał poprzez takie działania, jak poszukiwanie muzyków i podpisywanie umów z dużymi wytwórniami.

aplikacja cupcut

Jak zrobić CapCut trend na TikToku?

Oczywiście przygodę z CapCut należy rozpocząć od pobrania tej bezpłatnej aplikacji na swoje urządzenie. Następnie wystarczy otworzyć aplikację i zaimportować do niej 11 zdjęć. Potem wybrać „styl” na dolnym pasku oraz efekt Zoom 3D dla każdego zdjęcia. 

Pierwsze 4 zdjęcia będą o długości 0,5 sekundy, a kolejne 7 zdjęć będą trwały 0,3 sekundy. Naciśnij „Zakończ” i gotowe, możesz już obejrzeć wideo 3D.

Istnieje wiele różnych sposobów tworzenia fajnych edycji w CapCut, powstały nawet specjalne samouczki tworzone przez użytkowników. Poza tym @CapCut ma własne konto TikToku, które zawiera wiele filmów instruktażowych.

@_ca9.cut.edits_

Reply to @swfl.madi I hope this was helpful to you and to anybody #tutorial #capcut #fyp

♬ original sound – 🧞‍♀‍🔮🧬💜🚺
@._cap.cut.edits_

Something quick to upload!! How’s everyone’s day been? 🥺💖 #BeRightBackWorld #capcut #foryou #foryoupage #capcutedit #capcuteditzzzzz #fyp

♬ SugarCrash! – ElyOtto

A Ty wypróbowałeś już trend CapCut na TikToku?