Nowa propozycja w portfolio Garmin. Odkryj hybrydowy zegarek Vivomove Trend

Premierowy smartwatch Vivomove Trend przynosi opcje, które przydadzą się przez całą dobę oraz ten sam, zachwycający od lat styl zegarków Garmin. Co więcej, sprzęt amerykańskiej marki został naszpikowany całą masą ultraczułych czujników i inteligentnych algorytmów. Wszystko po to, aby precyzyjnie śledzić i analizować każdą aktywność, a przy tym ogólne parametry zdrowotne. Przekonaj się, że Vivomove Trend to nie tylko elegancki gadżet, ale również doskonały kompan na co dzień. Sprawdź najważniejsze informacje o hybrydowym zegarku Garmin.

Hybrydowy smartwatch podany w pięknej formie

Vivomove Trend to zegarek, który pięknie wygląda i równie dobrze prezentuje się na ręce. Smartwatch z nowej linii Garmin jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych, z czego każda z nich uwieńczona jest klasyczną, 40-milimetrową kopertą, wykonaną z najwyższej jakości stali nierdzewnej, oraz imponującym ekranem liquid crystal. Ponadczasowy styl i wielka elegancja to zdecydowane znaki rozpoznawcze zegarków z rodziny Vivomove Trend. Wyjątkowa jest również ich budowa, a w szczególności tarcza. 

O co dokładnie chodzi? Otóż ekran nowego zegarka Garmin otrzymał podwójny, hybrydowy wyświetlacz – jeden ze wskazówkami analogowymi na wzór klasycznych zegarków oraz drugi, który jest nieco „ukryty”. Ta ostatnia opcja to dotykowy panel, reagujący na gesty użytkownika i ujawniający się tylko wtedy, gdy zostanie wywołany i faktycznie jest mu potrzebny.  Podobne rozwiązanie mogliśmy już spotkać w modelach Vivomove Sport oraz Lily Sport

Rozbudowany monitor zdrowia i aktywności  

Nowe smartwatche Garmin przynoszą mnóstwo opcji kontrolowania zdrowia, samopoczucia i aktywności. Bogaty pakiet narzędzi od producenta pozwala m.in. na stały pomiar tętna, saturacji krwi SpO2, weryfikowanie poziomu stresu oraz jakości snu, a także na monitorowanie cyklu menstruacyjnego i ciąży u kobiet. Nie zabrakło tu również znanej i lubianej funkcji zarezerwowanej wyłącznie dla urządzeń amerykańskiej marki, czyli Body Battery.

Oprócz powyższego, mając na ręce model Vivomove Trend, zyskujemy bieżący dostęp do statystyk, w których znajdziemy np. liczbę przebytych kroków i spalonych kalorii oraz ilość pokonanych pięter. Zweryfikujemy także pułap tlenowy i tzw. minuty w strefie aktywnej – pokazujące czas, w którym nasz organizm pracował najintensywniej. Dzięki temu możliwe będzie określenie np. wieku sprawnościowego. 

Premierowe zegarki Garmin sprawdzą też, jak wyglądała nasza aktywność. Zarówno amatorska, jak i regularne treningi. Oferują  przy tym mnóstwo dedykowanych ku temu dyscyplin, np. bieganie, jazdę na rowerze, jogę, trening siłowy, cardio i inne. Po połączeniu ze smartfonem, bez najmniejszych problemów skorzystają także z mobilnego modułu GPS i zarejestrują szczegółowe informacje na temat przebytego w ten sposób dystansu. My natomiast będziemy mogli każdorazowo wrócić do przemierzonego szlaku. Wszystko w trosce o zadowolenie, szczegółowe informacje i skuteczną pomoc w dążeniu do sprawnościowego celu. 

Garmin Vivomove Trend

Garmin wie, że bezpieczeństwo to podstawa

Na tym jednak nie koniec zalet zegarków z linii Vivomove Trend. Amerykańska marka dorzuciła do nich także bardzo zaawansowane opcje bezpieczeństwa, znane z autorskich, jak i konkurencyjnych urządzeń. Chodzi przede wszystkim o wykrywanie zdarzeń (np. podczas biegu czy jazdy na rowerze) oraz opcję Assistance, która powiadomi kontakty awaryjne, gdy wykryje wypadek. Dzięki temu można mieć pewność, że mając nowy zegarek Garmin na ręce, pomoc w kryzysowej sytuacji zawsze dotrze na czas. 

Garmin Pay i inne przydatne funkcje  w Vivomove Trend 

Zegarki z serii Vivomove Trend to nie tylko monitory zdrowia i aktywności, ale także poręczne, nadgarstkowe narzędzia, które skutecznie pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Mamy tu np. wygodną opcję płatności zbliżeniowych Garmin Pay. Dodatkowo możemy też odbierać powiadomienia o połączeniach i wiadomościach przychodzących (filtracja dostępna z poziomu aplikacji) oraz o wydarzeniach z kalendarza, które mamy zapisane na sparowanym smartfonie. Wszystko po to, aby komunikacja i organizacja codziennych obowiązków przebiegała sprawniej i bardziej komfortowo.

Garmin Vivomove Trend

Bateria i bezprzewodowe ładowanie na plus 

Ostatnią, ale równie ważną sprawą jest bateria. Amerykański producent twierdzi, że jest ona w stanie działać w Viviomove Trend aż do 5 dni w trybie smartwatcha, a jeśli korzystamy wyłącznie z opcji zegarka, czas ten wydłuży się nawet o dodatkową dobę. Trzeba również wspomnieć, że litowo-jonowy akumulator otrzymał opcję ładowania bezprzewodowego, która jest jednak dostępna wyłącznie ze specjalną podkładką Qi (do dokupienia oddzielnie). 

Najlepsze zegarki Garmin kupisz w sklepie x-kom 

Sprawdź też:

Źródło tekstu i grafik: Garmin