Wrześniowa konferencja Apple 2023 zapowiedziana. Jakie cuda na nas czekają?

To już tradycja – na początku września każdego roku odbywa się najbardziej wyczekiwane przez miłośników Apple wydarzenie. To konferencja, podczas której prezentowane są najpopularniejsze, mobilne gadżety od giganta z Cupertino, w tym oczywiście nowy iPhone. Sprawdź, kiedy się odbędzie, gdzie ją obejrzeć i jakie urządzenia zobaczymy podczas wrześniowej konferencji Apple 2023

Apple Event – kiedy konferencja Apple 2023?

Wrześniowa konferencja Apple 2023 zatytułowana „Wonderlust” rozpocznie się we wtorek, 12 września o godzinie 19:00 czasu polskiego. Transmisję z wydarzenia zobaczycie na oficjalnej stronie Apple, w aplikacji Apple TV oraz na kanale YouTube producenta.

Zapraszamy także do śledzenia relacji tekstowej na żywo na portalu Geex:

Relacja z wrześniowej konferencji Apple 2023. Przed nami noc spadających jabłek

Konferencja Apple wanderlust
Źródło: Mark Gurman (X/Twitter)

Konferencja Apple wrzesień 2023 – jakie urządzenia zobaczymy?

Czy zobaczymy nowego iPhone’a? Nie jest tajemnicą, że na wrześniową konferencję Apple czekamy zwłaszcza z tego powodu. Zeszłoroczna konferencja przyniosła spore zmiany w iPhone’ach 14 Pro, w tym roku liczymy na mocny powiew świeżości wśród podstawowych iPhone’ów.

Dowiedz się więcej o nowych iPhone’ach

Motto tegorocznej konferencji to, jak zawsze, sprytna gra słów. Łączy angielskie wyrazy wanderlust (zamiłowanie do włóczenia się, tęsknota za podróżą) oraz wonder (cud). Czyżby Apple szykowało dla nas prawdziwe skarby?

Logo konferencji wonferlust Apple
Źródło: 9To5Mac

Wrześniowy Apple Event to także premiera nowych zegarków Apple Watch. Po prezentacji aż trzech różnych modeli w ubiegłym roku trudno ponownie oczekiwać równie obfitej premiery.  Ale powinniśmy powitać kolejną generację Apple Watcha Series i, być może, udoskonalonego Apple Watcha Ultra. 

Niewykluczone, że Tim Cook i spółka szykują dla nas jeszcze kilka niespodzianek. Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i szykować na konferencję Apple 2023 „Wonderlust”. A na jakie urządzenia Wy najbardziej czekacie? Podzielcie się swoimi pomysłami w komentarzach.

Sprawdź strefę Apple w x-komie