Znamy cenę Xbox Series X! Start przedsprzedaży

Zgodnie z oczekiwaniami Microsoft ogłosił oficjalne ceny konsol nowej generacji, potwierdził daty dostaw i informację o rozpoczęciu przedsprzedaży. Dowiedzieliśmy się też o zmianach w Xbox Game Pass i nowej usłudze Xbox All Access. Sprawdź artykuł, aby poznać najnowsze informacje.

Nowe konsole Microsoft Xbox

Oficjalna data premiery konsol nowej generacji została dziś zapowiedziana przez Xbox. Zaprezentowane zostały również efekty współpracy z Electronic Arts, dzięki czemu w Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC pojawią się najlepsze tytuły EA.

Premiera Xbox Series S

Na temat niespodziewanej premiery budżetowej konsoli nowej generacji od Microsoft informowaliśmy wczoraj, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami:

Poza powyższym dowiedzieliśmy się o rozpoczęciu przedsprzedaży 22 września o 9:00 oraz realizacji zamówień 10 listopada. 

Xbox Series S kupisz w sklepie x-kom

Premiera Xbox Series X

Podobnie jak w przypadku Xbox Series S, premiera Xbox Series X odbędzie się 10 listopada, tego dnia konsole powinny trafić do klientów, którzy zakupią je w przedsprzedaży startującej już 22 września o 9:00.

Cena Xbox Series X

Najszybsza i najpotężniejsza konsola: Xbox Series X w wersji podstawowej ma kosztować 2249 zł, jest to rozwiązanie z napędem BluRay, zapewniające gaming na najwyższym poziomie. W tej chwili jeszcze nie mamy potwierdzonych informacji na temat Xbox Series X bez napędu — nie wiemy, czy pojawi się w tym samym terminie i ile dokładnie będzie kosztować. Gdy uzyskamy te informacje, natychmiastowo o tym poinformujemy.

Xbox Series X kupisz w sklepie x-kom

cena xbox series x

EA Play dla każdego!

Osoby korzystające z Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Game Pass PC dostaną tej jesieni bez żadnych kosztów do pełnej usługi EA Play. Dokładna data nie została potwierdzona, ale przypuszczamy, że może to wydarzyć się 10 listopada, czyli w dniu oficjalnej premiery Xbox Series S i Xbox Series X. Oznacza to, że wszyscy członkowie Ultimate będą cieszyć się ofertę EA Play na konsolach Xbox One, Series X i S oraz komputerach z Windows 10. EA Strategic Gowth — Mike Blank powiedział na ten temat: Zapewnienie EA Play członkom Xbox Game Pass przyczynia się do realizacji naszej wizji łączenia graczy z tytułami, które kochają gdziekolwiek chcą grać. Po 5 latach świadczenia usług subskrypcji dla społeczności Xbox, jesteśmy podekscytowani, że możemy ułatwić im wspólne korzystanie z obu członkostw.

Xbox All Access w Polsce

Jedną z największych nowości dla graczy ma być program Xbox All Access. Tej jesieni trafi on do 12 krajów, w tym również do Polski.

Co to jest Xbox All Access?

24-miesięczne członkostwo Xbox Game Pass Ultimate obejmujące dostęp do ponad 100 gier w trybie online multiplayer (dostępnych za pośrednictwem Xbox Live Gold). W ramach tego pakietu użytkownicy będą mogli wybrać Xboxa odpowiadającego ich potrzebom. W Polsce Xbox All Access w pierwszej fazie będzie dostępny w zestawie z konsolą Xbox One S w cenie 99 zł / miesięcznie. Ceny zestawów z konsolami Series S oraz X poznamy niebawem.  Jak tylko uda nam się zdobyć dodatkowe informacje na temat zestawów konsol 9 generacji, będziemy o tym informować.