Wypróbuj Diablo 2 Resurrected za darmo – wersja demo na Xbox

Microsoft zaprasza do Sanktuarium. Przez kilka dni na konsolach Xbox Series X|S oraz Xbox One możesz zagrać w wersję demonstracyjną Diablo 2 Resurrected za darmo. Ograniczone czasowo demo pozwoli Ci sprawdzić nie tylko jakość odświeżenia umiłowanego tytułu, ale i zdążyć ubić Andariel. Jeśli nawet nie kogoś więcej.

Diablo 2 Resurrected za darmo? Tak, ale czasowo i na konsole Xbox

Nie widzę, aby o tej sposobności informował sam Blizzard, ani nawet oficjalne media społecznościowe Diablo. A mimo to, sugerując się kartą gry, możesz zagrać w Diablo 2 Resurrected za darmo, pobierając bezpłatne demo na konsolę Xbox Series X|S lub Xbox One. To doskonała okazja na sprawdzenie produkcji, jeśli jeszcze na nią się nie zdecydowałeś.

bezpłatne demo diablo 2 resurrected na konsole xbox
Najpierw pobierz, później kup – bo warto!

Wersję demonstracyjną Diablo 2 Resurrected możesz wypróbować pomiędzy 14 a 19 grudnia tego roku. Jest też ograniczone czasowo, to znaczy do 3 godzin rozgrywki. Wprawnym bywalcom Sanktuarium wystarczy to pewnie na ubicie Andariel – chociaż niektórzy speedrunnerzy gry są w stanie ukończyć ją wraz z dodatkiem nawet w nieco ponad dwie godziny.

Ale poważnie, jeszcze się nie zdecydowałeś?

Najlepszym dowodem na to, że Diablo 2 Resurrected jest wierne oryginałowi i – co najważniejsze – piekielnie dobre, będzie fakt, że weterani gry nie powracają do klasycznej wersji. To wciąż ten sam genialny tytuł, tylko piękniejszy i odrobinę usprawniony ku uciesze dzisiejszych standardów w świecie gier. Nawet jeśli niektórzy twierdzą, że wychodzą z niego pewne archaizmy. Moim zdaniem, fana gatunku, niespecjalnie.

Poza tym kto nie sprawdził, ten musi, dlaczego Diablo 2 nazywane jest jedną z najlepszych gier wszechczasów i królem swojej kategorii. Dla mnie bez dyskusji. Nawiasem mówiąc wygnańców wyganiam, #pdk i takie tam.

źródło: xbox.com