The Witcher: Monster Slayer – CD Projekt zaprezentował trailer i gameplay

Populacja gier w technologii AR wzrasta. Wczoraj Studio Spokko, będące od dwóch lat częścią CD Projekt, zaprezentowało swoją najnowszą produkcję. Już niedługo każdy posiadacz smarftona z żyroskopem będzie mógł wcielić się w rolę Wiedźmina w rzeczywistości, tylko tej rozszerzonej. Sprawdźcie, co już wiadomo na temat gry The Witcher: Monster Slayer.

The Witcher: Monster Slayer

The Witcher: Monster Slayer to mobilna gra, wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej. Fabuła ma rozgrywać się przed wydarzeniami z gamingowej wersji Wiedźmina. My w roli jednego z łowców potworów będziemy mogli przemierzać świat, zamieszkały przez kreatury, które należy wyeliminować.

The Witcher: Monster Slayer
The Witcher: Monster Slayer

Ale wcześniej trzeba będzie wystudiować co nieco o monstrach, z którymi przyjdzie się nam zmierzyć. Tutaj kluczem do pokonania przeciwników ma być przygotowanie. A oprócz tego będziemy mogli wykonać szereg fabularnych zadań. Zaparzymy sobie ziółka, rozbudujemy ekwipunek i będziemy zwyczajnie ekspić. Brzmi nieźle. A wygląda jeszcze lepiej. Zobaczcie sami.

Tytuł zostanie wydany na Androida oraz iOS w modelu free-to-play. Jeszcze w tym roku producent obiecuje podać datę premiery. Czy będzie to wartościowa produkcja, która zaskarbi sobie serca fanów Wiedźmina, czy może średniak, rozmieniający markę na drobne, o którym szybko zapomnimy?