The Sims 4 – jak zostać wilkołakiem? Poznaj 5 sposobów

Za nami premiera najnowszego pakietu do The Sims 4 traktującego o wilkołakach. Niezwykle oczekiwanych, zwłaszcza przez fanów magicznej strony serii tego symulatora życia. Skoro wilkołaki są już z nami, to jak zostać jednym z nich? Oto 5 sposobów na zostanie wilkołakiem w The Sims 4.

Poznaj 5 sposobów na to, jak zostać wilkołakiem w The Sims 4

W grze The Sims 4 istnieje w sumie 5 sposobów na zostanie wilkołakiem. A to dzięki najnowszemu pakietowi rozgrywki pod tytułem The Sims 4 Wilkołaki. Fani futrzastych gotowi, aby je poznać?

jak wygląda wilkołak w the sims 4

Poproś wilkołaka o ugryzienie

Wilkołaki w The Sims 4 działają trochę jak zombie. Jeżeli chcesz zostać wilkołakiem, możesz poprosić właśnie Sima wilkołaka o ugryzienie – w opcjach dialogowych pojawi się na to taka opcja. Warunkiem przekazania likantropii jest cecha przeklętego ugryzienia u wilkołaka oraz dobra relacja pomiędzy Simami. Po ugryzieniu Sim zamieni się w wilkołaka po przejściu 4 etapów choroby.

Daj się zaatakować wilkołakowi

Likantropią w The Sims 4 można zarazić się też przez niewybłagany atak wilkołaka. Choroba przy tym sposobie postępuje znacznie szybciej, a jedynym ratunkiem (jeśli sobie go życzymy) jest udanie się do baru Pod Ponurym Kłem i poproszenie o lekarstwo. Tylko czas gra ważną rolę – jeśli choroba się rozwinie, to nasz Sim na zawsze pozostanie wilkołakiem.    

Miej wilkołaków za rodziców

Jeśli Twoi Simowie rodzice są wilkołakami, to przekażą likantropię swojemu potomstwu. Jeśli tylko jeden z rodziców jest wilkołakiem, to szanse na zostanie nim już za dziecka – jak można się spodziewać – wynoszą 50%. Dzieci noszące dar likantropii za bycia niemowlakiem wykazują pewne wilkołacze zachowania. Dopiero, gdy zostaną nastolatkami, staniemy się świadkami właściwej przemiany.

sikający wilkołak na kucaka w the sims 4

Stwórz wilkołaka tak po prostu

Oczywiście, jak w przypadku wielu innych opcji w kreatorze The Sims 4, wilkołaka stworzyć można już od samego początku. Pakiet The Sims 4 Wilkołaki wprowadził cechę, która pozwala na zostanie wilkołakiem, jak i wiele różnych akcesoriów w motywie wilków – warto sprawdzić!

Wpisz kod na wilkołaka

Piątym i ostatnim sposobem na zostanie wilkołakiem jest po prostu wpisanie kodu na cechę, która nadaje przemianę Simowi. To, jak wpisywać i aktywować kody, mogliście przeczytać w innym tekście. Natomiast ten kod, który interesuje nas teraz najbardziej, to:

  • equip_trait trait_occultwerewolf

Nie wiesz jak wpisywać kody? Sprawdź kody do The Sims 4 – miliony simoleonów jedną komendą.

Pazurki naostrzone?

źródło: Origin, GamesRadar+