Stylowy, nowoczesny, a może pojemny? Oto powerbanki firmy Anker

Zestaw trzech powerbanków marki Anker, które odpowiedzą na Twoje potrzeby. Nie marnuj więcej czasu na czekanie, aż Twoje urządzenie naładuje się do pełna. Weź je wraz z powerbankiem i ciesz się wolnym czasem, bez zmartwień o to, czy Twój telefon albo laptop padną w podróży.

Stylowy PowerCore Metro Slim

Ten powerbank przykuwa uwagę swoim niecodziennym, acz gustownym wyglądem. Smukła obudowa została pokryta tkaniną, która idealnie wpasuje się w galanterię.

Dzięki technologiom PowerIQ oraz VoltageBoost, powerbank doładuje Twój telefon w ciągu kilku godzin – na przykładzie Samsunga Galaxy S8 nie zajmuje to więcej niż 120 minut. A gdy Twój laptop ledwo zipie na baterii, możesz wykorzystać tryb ładowania podtrzymującego dla takich i innych urządzeń o niskim poborze mocy.

powerbank anker powercore metro slim

Anker PowerCore Metro Slim oferuje pojemność 10 000 mAh, a swój stan naładowania wskaże z użyciem diod LED. Powerbank został wyposażony przez firmę w specjalny system MultiProtect, dzięki czemu nie musisz zamartwiać się m.in. tym, czy się nie przegrzewa.

W PowerCore Metro Slim znajdziesz złącza USB Typu-A, USB Typu-C oraz Micro USB. W zestawie z urządzeniem otrzymujesz kabel USB – microUSB. Sprawdzi się zatem w każdym przypadku sprzętu codziennego użytku, takiego jak tablet czy bezprzewodowe słuchawki.


Nowoczesny PowerCore Wireless

Z pozoru zwyczajny, ale jednak nowocześniejszy powerbank, bo obsługuje ładowanie indukcyjne. Zamiast korzystać ze standardowych portów, wystarczy, że położysz swojego smartfona lub inne urządzenie kompatybilne z technologią Qi na powerbanku. Gumowa powłoka utrzyma smartfona w miejscu i nie zjedzie niespodziewanie z powerbanka.

PowerCore Wireless z użyciem dwóch portów USB Typu-A, pozwoli Ci ładować dwa urządzenia jednocześnie (z ładowaniem indukcyjnym nawet trzy!). Do dyspozycji masz pojemność 10 000 mAh, która w zupełności wystarczy na naładowanie smartfona dwa razy i wystarczy jeszcze na słuchawki albo smartwatch.

Pozostałe złącze PowerCore Wireless to USB Typu-C, dzięki któremu prędko uzupełnisz energię powerbanka. O tym, jak bardzo jest już naładowany, przekonasz się dzięki wskaźnikowi LED umieszczonym na boku.

W zestawie nie brakuje oczywiście kabla USB – USB Typu-C oraz etui.


Pojemny PowerCore Select

Doskonały wybór dla osób, które bardzo często przebywają poza domem. Powerbank o pojemności aż 20 000 mAh wystarczy na dłuższe wypady, czy to na miasto, czy na biwak. Problemu nie sprawi jego rozmiar, gdyż w rzeczywistości zmieści się w kieszeni.

Z użyciem dwóch portów USB Typu-A możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie. PowerCore Select wykorzystuje jeszcze technologię szybkiego ładowania PowerIQ, tak że doładowanie Twojego telefonu o pojemności ok. 3000 mAh nie zajmie więcej niż dwóch godzin. A wbudowany wskaźnik LED poinformuje Cię, ile wiele energii pozostało w powerbanku.

powerbank anker powercore select

Innym złączem, które jest dostępne w powerbanku, jest micro USB.

PowerCore Select został zabezpieczony termicznie, przeciwprzepięciowo i przed zbyt wysokim prądem. To oznacza, że nie musisz obawiać się ewentualnego uszkodzenia przez zwarcie w instalacjach starszych budynków czy przegrzania urządzenia.


Nie wyobrażam sobie życia bez powerbanka

Urządzenia potrzebują coraz więcej energii, a przy ich maksymalnej wydajności trudno nie być podpiętym do kontaktu. Dlatego samemu nie rozstaję się ze swoim powerbankiem. Na nasze szczęście wcale nie musi on ważyć tony i przez to stawać się uciążliwym – jest za to na pewno niezwykle przydatny.

W temacie powerbanków polecam:

Sprawdź powerbanki firmy Anker w ofercie x-kom

Materiał powstał we współpracy z firmą Anker