STALKER 2: Heart of Chernobyl to prawdziwy next-gen. Pierwszy gameplay z E3 2021

Na pokazie Xbox & Bethesda Games Showcase nie zabrakło ciekawych gier, ale do tych najciekawszych z pewnością należy STALKER 2: Heart of Chernobyl. Już wcześniej mieliśmy szansę dowiedzieć się o istnieniu tej produkcji, ale teraz na E3 2021 mogliśmy przyjrzeć się samej rozgrywce na nowym i klimatycznym zwiastunie gry. I tak, to zdecydowanie STALKER, na którego wszyscy czekali.

Zwiastun STALKER 2 na E3 2021 z fragmentami rozgrywki

Fani STALKER, którzy latami wyczekiwali kolejnej odsłony serii nie będą zawiedzeni. Najnowszy zwiastun STALKER 2 zaprezentowany podczas targów E3 2021 na pokazie Xbox & Bethesda Games Showcase to trwający aż 5 minut solidny materiał. Przedstawia on żywą dyskusję nad ogniskiem z przeplecionymi fragmentami rozgrywki. Chociaż na grę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, to bez wątpienia mamy do czynienia z produkcją godną nowej generacji.

Pomijając już oprawę audiowizualną, która – jak widać po zwiastunie – stoi na bardzo wysokim poziomie, STALKER 2: Heart of Chernobyl to niezwykle klimatyczny i ponury tytuł. I jak zresztą na STALKER-a przystało, w samej grze m.in. wyposażymy się w śrubki, aby odnaleźć ukryte anomalie czy stawimy czoła przerażającym potworom z Zony.

Kiedy premiera STALKER 2: Heart of Chernobyl?

Wraz z ogłoszeniem daty premiery można już składać zamówienia przedpremierowe na grę. Co do samej daty – STALKER 2: Heart of Chernobyl zadebiutuje 28 kwietnia 2022 roku na platformach Xbox Series X | S oraz PC. Czyli w porównaniu do poprzednich lat, podczas których trwaliśmy w wielkiej niewiadomej, nie będziemy musieli czekać już zbyt długo.

Źródło: stalker2.com