Goat Simulator 3 – data premiery, cena i pierwszy gameplay

Gotów na ponowne wcielenie się w oblicze szalonej, nieustraszonej kozy wykonującej przedziwne akrobacje? Na tegorocznym Gamescom w Kolonii poznaliśmy szczegóły Goat Simulator 3, dużej gry, która jednak nie należy do tych poważnych. Mieliśmy okazję zobaczyć nowość dla serii, jaką są minigierki. Poznaj datę premiery, cenę i obejrzyj pierwszy gameplay symulatora kozy.

Goat Simulator 3. Wszystko, co wiemy i pierwszy gameplay

Podczas targów Gamescom 2022 w Kolonii odbyło się wydarzenie zwane Opening Night Live. Można tu było obejrzeć prezentacje wielu nadchodzących tytułów – głównie AAA (Triple-A). Ale nie obyło się bez takich humorystycznych produkcji jak Goat Simulator 3. Mieliśmy okazję oglądać pierwszy gameplay ulubionej gry fanów dobrej zabawy. Materiał był przepełniony akcją, a wszystko działo się w szybkim tempie. Mogliśmy zobaczyć personalizację sympatycznej kozy imieniem Pilgor. Obejmuje ona ubrania, czapki, a nawet… buty. Widzieliście kiedyś kozę w butach? O doczepianych silnikach rakietowych do grzbietu nie wspominając. Zresztą, zobaczcie sami.

Oprócz niszczenia domów, godzenia rogami każdego, kto stanie jej na głowie i lizania wszystkiego w zasięgu wzroku, zwierzę weźmie udział w minigierkach. Są one jak dotąd największą zaprezentowaną nowością w porównaniu do poprzednich odsłon serii. Koza będzie brała udział w wyścigach samochodowych, meczach piłki nożnej i „podłodze to lawa”, jednak tym razem to naprawdę będzie lawa. Oprócz tego Pilgor zostanie połknięty przez wieloryba, weźmie udział w konnym pojedynku na kopie czy wysadzi tamę na rzece.

Mimo że gra ma bardziej zaawansowaną grafikę, pojawiły się nowe mapy i aktywności. Charakter rozgrywki się nie zmienił. To dalej ta sama, zabawna rozgrywka, w której możemy zaatakować każdego i zniszczyć wszystko, co stanie kozie na drodze. Twórcy celowo nie poprawiają fizyki, aby była ona tak samo abstrakcyjna, jak w pierwszej części, a wszystkie elementy latały po całym świecie.

Data premiery i cena Goat Simulator 3

Podczas tegorocznego konwentu Gamescom poznaliśmy także datę premiery. Goat Simulator 3 ukaże się 17 listopada 2022 roku na komputerach stacjonarnych za pośrednictwem sklepu Epic Games Store, a także konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Już teraz możecie złożyć przedsprzedażowe zamówienie na grę w formie fizycznej w x-komie i wielu innych sklepach.

Ceny Goat Simulator 3

Poniżej sprawdzisz ceny, które trzeba zapłacić za fizyczną wersję Goat Simulator 3. Nie czekaj, zamów już dzisiaj i śmiej się bez opamiętania już w dniu premiery.

Zamów Goat Simulator 3 w x-komie