Mugolom wstęp wzbroniony, całą resztę Sony zaprasza na pokaz Hogwarts Legacy w ramach State of Play

Gwardio Dubmledore’a, po raz kolejny jesteś wzywana do postawienia się w stan gotowości. Gotowości na kolejną dawkę iście fantastycznych emocji, gdyż już jutro, to jest 17 marca, zobaczycie magiczny pokaz długo wyczekiwanej gry Hogwarts Legacy. Ostrzcie sobie zatem różdżki i przypominajcie zaklęcia, bo już wkrótce znów się przydadzą.

Ekspres do Hogwartu rusza o 22:00 z peronu 9 i ¾

PlayStation wraz z Warner Bros. Games i Avalanche Software w najbliższy czwartek o godzinie 22:00 naszego czasu zapraszają na specjalne wydanie prezentacji State of Play, w ramach której będziemy mieli przyjemność zobaczyć aż 14-minutowy pokaz rozgrywki Hogwarts Legacy na konsoli PlayStation 5. Ponadto usłyszymy co nieco spostrzeżeń od samych twórców gry, a jak zapowiadają redaktorzy Proroka Codziennego, tzn. PlayStation.Blog, na ten moment wszyscy długo i starannie się przygotowywali. Możemy mieć więc nadzieję, że zobaczymy coś naprawdę fantastycznego. Transmisję z wydarzenia będziemy mogli oglądać na platformach YouTube oraz Twitch.

Hogwarts Legacy bez Harry’ego Pottera

Dla przypomnienia dodamy, że członkowie tajnej organizacji, a tak naprawdę wszyscy gracze, będą musieli obejść się bez przywództwa najsłynniejszego „Chłopca, który przeżył”. Fabuła Hogwarts Legacy będzie bowiem opowiadać historię toczącą się na długo przed urodzinami Harry’ego. Dziedzictwo Hogwartu przeniesie nas do XIX-wiecznego świata magii, bestii i tych dobrze już znanych oraz zupełnie nowych, niezwykłych lokacji. Ponadto da nam w rękach naszej postaci niezwykłą moc, klucz do starożytnej tajemnicy, która może zawarzyć o losach czarodziejskiego świata. Jak ją wykorzystasz, z kim zawrzesz sojusze, jakie decyzje podejmiesz i co wyjdzie z eliksirów, które sobie nawarzysz? To od Ciebie będzie zależeć, co ostatecznie znajdzie się na niezapisanych dotąd kartach historii.

Więcej o samej grze Hogwarts Legacy przeczytasz tu:

Szczerze, my już nie możemy się doczekać, a sądząc po tym, że trailer gry odtworzono już ponad 28 mln razy, to stwierdzamy, że Wy również. Do zobaczenia więc na piwku w Hogsmeade lub w innym, lepszym, miejscu.

Źródło: blog PlayStation, hogwartslegacy.com