OpenAI testuje pamięć dla ChatGPT. Czy to zmieni sposób, w jaki korzystamy z AI?

OpenAI, twórcy ChatGPT, cały czas rozwijają swój sztandarowy projekt. Ostatnie doniesienia wskazują na wprowadzenie funkcji, która umożliwi ChatGPT zapamiętywanie poprzednich rozmów. Zmiana ta może zmienić sposób interakcji użytkowników z AI, dodając nowy wymiar do personalizacji i kontekstualizacji rozmów.

GPT-4: nowy etap dla sztucznej inteligencji

Najnowsza wersja, GPT-4, nie tylko wprowadza możliwość zapamiętywania treści rozmów, ale także rozszerza możliwości AI o analizę i generowanie treści na podstawie obrazów. To znacząco wzbogaca interakcję z chatbotem, otwierając nowe perspektywy dla użytkowników, którzy oczekują bardziej zaawansowanych funkcji od swojego cyfrowego asystenta​​.

ChatGPT Plus: w kierunku multimodalności

Wprowadzenie subskrypcji ChatGPT Plus to kolejny krok w kierunku rozszerzenia funkcjonalności chatbota. Użytkownicy tego planu zyskują dostęp do obsługi plików tekstowych i graficznych, co pozwala na interakcje z chatbotem na zupełnie nowym poziomie.

Możliwość zadawania pytań dotyczących treści plików PDF lub generowania grafik na podstawie przesłanych obrazów to tylko wierzchołek góry lodowej możliwości, jakie oferuje najnowsza aktualizacja​​.

Przeczytaj także: